V 1. kole nadstavby Krajské soutěže prohráli hokejisté Tatranu na ledě Neratovic

STŘEDNÍ ČECHY – O třetím adventním víkendu odstartovala třemi zápas nadstavba Krajské hokejové soutěže. V sobotu 14. prosince se hrálo jediné utkání v němž domácí Buldoci Neratovice nastoupily na domácím ledě proti mužstvu Tatranu Sedlčany. Utkání mělo vyrovnaný průběh, přesto domácí z něj vyšli vítězně. HC Buldoci Neratovice vs. Tatran Sedlčany 6:4 (3:2 3:1 0:1).

Domácí Buldoci šli do vedení už v čase 00:55, autorem gólu byl Martin Važanský. Tentýž hráč zvýšil v čase 02:06 na 2:0. Hosté ze Sedlčan se prosadili Vítem Zavadilem v čase 03:27 a o necelých devět minut později, v čase 12:09, vyrovnali. Domácí si však při přesilovce pět na čtyři vzali v čase 14:37 vedení zpět. Do kabin šla tak obě mužstva po dvaceti minutách hry za stavu 3:2.

Na začátku druhé třetiny se domácí prosadili v čase 22:30 Michalem Chvojkou. Na to hosté ze Sedlčan odpověděli za necelou minutu v čase 23:29 gólem Libora Béma. Další branky v  druhé třetině stříleli jen domácí. Nejprve v čase 25:54 zvýšil Václav Pek a šestou branku vsítil v čase 33:02 Michael Chvojka. Ve třetí třetině padl je jedna branka, v čase 43:54 ji vsítil Vladimír Černý.

V neděli 15. prosince se pak hrály další dva zápasy nadstavby. Na zimním stadionu v Černošicích se hrálo utkání HT Mníšek pod Brdy vs. Spartak Žebrák a na stadionu Benátek nad Jizerou hostil domácí B tým mužstvo Cvočkařů Hořovice. Mníšek pod Brdy prohrál se Spartakem Žebrák 8:11 (2:6,4:3,2:2) a B tým Benátek porazil hořovické Cvočkaře 3:1 (0:0,1:1,2:0).