Doprava

Silnice III/11438 Kosova Hora 26. září – Dopravní nehoda
Asi půl hodiny po poledni došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. Přímo v obci v zúženém místě silnice ve směru od Sedlčan se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 26.09. 15:30
Silnice II/105 Nechvalice 20. září – Dopravní nehoda
Krátce po šestnácté hodině došlo v katastru obce Nechvalice k dopravní nehodě. U osady Bratřejov ve směru od Petrovic na Počepice se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 20.09. 18:20
Silnice II/119 Krásná Hora nad Vltavou 15. září – Dopravní nehoda
Krátce před dvacátou hodinou došlo v katastru obce Krásná Hora k dopravní nehodě. Před obcí ve směru od Kamýku nad Vltavou se střetl osobní automobil s lesní zvěří a havaroval. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 15.09. 22:55
Silnice II/119 Kňovice 15. září – Dopravní nehoda
Krátce před šestnáctou hodinou došlo v katastru obce Kňovice k dopravní nehodě. Před obcí ve směru od Chlumu havaroval autobus do příkopu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě HZS a PČR, probíhá vyprošťování autobusu a vyšetřování nehody.
Platí do 15.09. 17:55
Silnice III/10235 Krásná Hora nad Vltavou 14. září – Dopravní nehoda
Krátce po půl osmé ráno odpoledne došlo v katastru obce Krásná Hora k dopravní nehodě. Poblíž osady Vletice se střetl osobní automobily s lesní zvěří. Na místě havarované vozidlo. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 14.09. 08:35
Silnice II/121 Nechvalice 5. září – Dopravní nehoda
Krátce před devatenáctou hodinou došlo v katastru obce Nechvalice k dopravní nehodě. Řidič osobního automobilu v úseku mezi obcemi Nechvalice a Chyšky havaroval do stromu. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 05.09. 21:00
Místní komunikace Dublovice 3. září – Dopravní nehoda
Krátce před třináctou hodinou došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. Na okraji obce směrem na Zvírotice se střetl osobní automobil s motocyklem. Nehoda skončila zraněním motoristy i řidiče auta, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody. U místa nehody přistával vrtulník LZS.
Platí do 03.09. 14:50
Silnice I/118 Petrovice 3. září – Dopravní nehoda
Asi půl hodiny po půlnoci došlo v katastru obce Petrovice k dopravní nehodě. Za obcí směrem na Krásnou Horu se střetl osobní automobil se srncem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 03.09. 02:40
Silnice I/18 Kosova Hora 2. září – Dopravní nehoda
Krátce po půl jedenácté večer došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. Za odbočkou do obce se střetl osobní automobil se srnou. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 02.09. 23:40