Doprava


Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

Silnice I/18 Svatý Jan 6. října – Dopravní nehoda
Krátce po půl sedmé večer došlo v katastru obce Svatý Jan k dopravní nehodě. U Zrůbku se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS HZS a a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 06.10. 20:40
Ulice Havlíčkova Sedlčany 3. října – Dopravní nehoda
Krátce po čtrnácté hodině došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V ulici Havlíčkova se střetl osobní automobil s chodcem. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody. Ulice s opatrností průjezdná, poblíž místa nehody vrtulník LZS.
Platí do 03.10. 16:15
Silnice II/105 Petrovice 2. října – Dopravní nehoda
Krátce po osmnácté hodině došlo v katastru obce Petrovice k dopravní nehodě. Na okraji osady Vilasova Lhota havaroval osobní automobil do oplocení domu. Nehoda skončila lehkým zraněním osob, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 02.10. 20:00
Silnice II/120 Sedlec-Prčice 2. října – Dopravní nehoda
Krátce po deváté hodině ranní došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. V osadě Měšetice se střetl osobní automobil s motocyklem. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezdné, na místě vrtulník LZS.
Platí do 02.10. 11:00
Silnice I/18 Svatý Jan 28. září – Dopravní nehoda
Krátce před třináctou hodinou došlo v katastru obce Svatý Jan k dopravní nehodě. Na křižovatce silnic I/18 a III/10229 na Zrůbku se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 28.09. 14:30
Silnice II/105 Počepice 21. září – Dopravní nehoda
Krátce po půl sedmé ráno došlo v katastru obce Počepice k dopravní nehodě. V úseku mezi Vysokým Chlumcem a Počepicemi se střetl osobní automobil se srnou. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 21.09. 08:45
Silnice I/18 Svatý Jan 19. září – Dopravní nehoda
Krátce po sedmnácté hodině došlo v katastru obce Svatý Jan k dopravní nehodě. V úseku mezi Zrůbkem a Vesteckým mostem se střetl osobní automobil se srnou. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezd se zvýšenou opatrností.
Platí do 19.09. 19:15
Ulice Nádražní Sedlčany 16. září – Dopravní nehoda
Krátce po půl čtvrté odpoledne došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V Nádražní ulici se střetl osobní automobil s cyklistou. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezd místem nehody s opatrností.
Platí do 16.09. 17:35
Silnice II/118 Krásná hora n. Vlt. 11. září – Dopravní nehoda
Krátce před druhou hodinou odpolední došlo v katastru obce Krásná Hora k dopravní nehodě. U osady Krašovice se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě všechny složky IZS, probíhají záchranné a vyprošťovací práce. Policie vyšetřuje nehodu.
Platí do 11.09. 16:55
Silnice III/10525 Nechvalice 11. září – Dopravní nehoda
Krátce po poledni došlo v katastru obce Nechvalice k dopravní nehodě. Poblíž obce havaroval na na odbočce na polní cestu traktor a převrátil se do příkopu. Nehoda skončila zraněním osob, na místě všechny složky IZS, probíhají záchranné a vyprošťovací práce i vyšetřování nehody.
Platí do 11.09. 15:25
Silnice I/18 Sedlčany 10. září – Dopravní nehoda
Krátce po půl jedné po poledni došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na křižovatce u Solopysk se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 10.09. 14:40
Silnice II/121 Sedlec-Prčicie 1. září – Dopravní nehoda
Krátce po šesté hodině ranní došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. Na silnici ve směru na Javorovou skálu se střetl osobní automobil se srnou. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 01.09. 08:25