Doprava


Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

Silnice I/18 Vojkov 21. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před půl osmou ráno došlo v katastru obce Vojkov k dopravní nehodě. Na křižovatce u Vojkova se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 21.01. 09:30
Silnice II/102 Krásná Hora 19. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po druhé hodině v noci došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. V úseku Mezi Krásnou Horou a Milešovem se střetl osobní automobil se srnou. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 19.01. 04:25
Silnice I/18 Sedlčany 18. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po osmnácté hodině došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V Příbramské ulici, na výjezdu od supermarketů KIK a dalších, se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 18.01. 20:10
Silnice II/121 Votice 17. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po osmnácté hodině došlo v katastru obce Votice k dopravní nehodě. V úseku Voticemi a Heřmaničkami se střetl nákladní automobil s autobusem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 17.01. 20:05
Silnice II/119 Nalžovice 15. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po půlnoci došlo v katastru obce Nalžovice k dopravní nehodě. V úseku obcemi Křepenice a Nalžovice se střetl osobní automobil se srnou. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 15.01. 02:25
Silnice III/12137 Sedlec-Prčice 14. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před jedenáctou hodinou dopolední došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. V lesním úseku mezi Jetřichovicemi a Cunkovem, kde se silnice v zimě neudržuje, havaroval na zledovatělé komunikaci osobní automobil. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 14.01. 13:00
Silnice I/18 Obory 12. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před půl sedmou ráno došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. V těsné blízkosti obce se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě složky IZS, probíhá vyšetřování nehody. Neprůjezdné.
Platí do 12.01. 08:35
Silnice II/102 Svatý Jan 11. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před sedmou hodinou ranní došlo v katastru obce Milešov k dopravní nehodě. V úseku mezi Kamýkem nad Vltavou a křižovatkou směr Brzina se střetl osobní automobil s daňkem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 11.01. 08:45
Silnice III/0046 Milešov 9. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po jedenácté hodině dopolední došlo v katastru obce Milešov k dopravní nehodě. V úseku mezi Orlickou přehradou a osadou Hřebeny havaroval osobní automobil. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě HZS ZZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 09.01. 13:15
Náměstí TGM Sedlčany 5. ledna – Dopravní nehoda
Přibližně půl hodiny po poledni došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na přechodu ve spodní části náměstí TGM se střetl osobní automobil s chodcem. Nehoda skončila lehkým zraněním chodkyně, na místě ZZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 05.01. 14:25
Silnice II/105 Sedlčany 4. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před šestnáctou hodinou došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Poblíž retenční nádrže havaroval osobní automobil a řidič odstavil vozidlo mimo komunikaci. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 04.01. 16:50
Silnice II/121 Sedlec-Prčice 4. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po šesté hodině ranní došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. V zatáčkách pod osadou Veletín se utrhla krajnice s autobusem. Ten zůstal přes celou silnici a komunikaci zneprovoznil. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody a vyprošťování.
Platí do 04.01. 09:15
Silnice I/18 Olbramovice 4. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před půl sedmou ráno došlo v katastru obce Olbramovice k dopravní nehodě. Na okraji osady Křešice se střetl osobní automobil se zvěří. Nehoda se oběšla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 04.01. 08:25