Doprava


Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

Silnice II/105 Sedlčany 25. ledna – Dopravní nehoda
Přibližně dvacet minut po poledni došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na rovném úseku před osadou Libíň ve směru od Sedlčan se střetl osobní automobil se srnou a havaroval. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 25.01. 14:25
Silnice III/11438 Kosova Hora 23. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před sedmou hodinou ranní došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. Na nechráněném železničním přejezdu se střetl osobní vlak s osobním automobilem. Nehoda skončila zraněním osoby, na místě všechny složky IZS. Probíhají záchranné a vyprošťovací práce, silnice uzavřena.
Platí do 23.01. 08:55
Místní komunikace Jesenice 20. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po čtrnácté hodině došlo v katastru obce Jesenice k dopravní nehodě. Na místní komunikaci se přímo v obci střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. S opatrností průjezdné.
Platí do 20.01. 17:15
Silnice II/1018 Krásná Hora nad Vltavou 17. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před osmnáctou hodinou došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. Poblíž obce ve směru na Petrovice srazil osobní automobil srnu. Nehoda skončila bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezd s opatrností.
Platí do 17.01. 19:50
Silnice III/10237 Klučenice 15. ledna – Dopravní nehoda
Přibližně 20 minut před polednem došlo v katastru obce Klučenice k dopravní nehodě. Na komunikaci směrem do obce havaroval osobní automobil do stromu. Nehoda skončila zraněním osob, na místě všechny složky IZS. PČR provádí vyšetřování nehody. Neprůjezdné.
Platí do 15.01. 13:45
Silnice I/18 Vrchotovy Janovice 14. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po půl čtvrté odpoledne došlo v katastru obce Vrchotovy Janovice k dopravní nehodě. Na rovném úseku u obce se střetl osobní automobil s traktorbagrem. Nehoda skončila zraněním osob, na místě všechny složky IZS, probíhají záchranné a vyprošťovací práce. PČR provádí vyšetřování nehody. Silnice uzavřena, policie odklání dopravu přes Vrchotovy Janovice.
Platí do 14.01. 17:40
Silnice I/18 Hříměždice 9. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před půl devátou večer došlo v katastru obce Hříměždice k dopravní nehodě. Před Vesteckým mostem ve směru od Obor srazil osobní osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 09.01. 22:30
Silnice III/1205 Sedlec-Prčice 8. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před půl devátou ráno došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. Na křižovatce mezi osadami Jetřichovice a Vrchotice se střetly dva osobní osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 08.01. 10:30
Silnice II/121 Sedlec-Prčice 7. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po půl druhé odpoledne došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. Na náměstí v Sedlci se střetly dva osobní osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 07.01. 14:35
Místní komunikace Nalžovice 5. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po půl jedenácté dopoledne došlo v katastru obce Nalžovice k dopravní nehodě. Na místní komunikaci ve směru na Oboz havaroval osobní osobní automobil do reklamního poutače. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 05.01. 12:40
Silnice I/18 Sedlčany 1. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po půl páté ráno došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Poblíž lomu Deštno havaroval osobní automobil do příkopu. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody. S opatrností průjezdné.
Platí do 01.01. 06:40