Doprava


Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

Silnice I/18 Svatý Jan 24. března – Dopravní nehoda
Krátce před osmnáctou hodinou došlo v katastru obce Svatý Jan k dopravní nehodě. Poblíž Zrůbku srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Místo s opatrností průjezdné.
Platí do 24.03. 20:50
Místní komunikace Kosova Hora 22. března – Dopravní nehoda
Přibližně půl hodny po poledni došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. V zúžení komunikace u mostu přes potok Mastník se střetly dva osobní automobil. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Místo je neprůjezdné.
Platí do 22.03. 14:40
Silnice III/10236 Milešov 20. března – Dopravní nehoda
Krátce po třinácté hodině došlo v katastru obce Milešov k dopravní nehodě. Poblíž osady Hřebeny se střetl motocykl se srnou. Nehoda skončila zraněním osob. Na místě ZZS, HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 20.03. 16:05
Silnice II/105 Osečany 19. března – Dopravní nehoda
Krátce před třináctou hodinou došlo v katastru obce Osečany k dopravní nehodě. Za osadou Roudný ve směru na Osečany se střetl osobní automobil s traktorem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody a odstraňování následků střetu.
Platí do 19.03. 13:50
Silnice II/102 Krásná Horra n. Vlt. 8. března – Dopravní nehoda
Krátce před půl čtvrtou odpoledne došlo v katastru obce Krásná Hora k dopravní nehodě. Poblíž osady Podmoky havaroval osobní automobil. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 08.03. 19:45
Silnice I/18 Dublovice 27. února – Dopravní nehoda
Krátce po dvaadvacáté hodině došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. V úseku mezi Líchovy a Zrůbkem se střetl osobní automobil s divočákem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 27.02. 23:20
Místní komunikace Nedrahovice 27. února – Dopravní nehoda
Krátce před polednem došlo v katastru obce Nedrahovice k dopravní nehodě. Poblíž osady Úklid se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody. Havarovaná vozidla brání provozu.
Platí do 27.02. 12:45
Místní komunikace Kosova Hora 26. února – Dopravní nehoda
Krátce před třináctou hodinou došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. Na místní komunikaci v blízkosti náměstí se střetla dodávka s osobním automobilem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 26.02. 14:30
Silnice II/119 Křepenice 26. února – Dopravní nehoda
Kolem půl osmé ráno došlo v katastru obce Křepenice k dopravní nehodě. Poblíž obce se střetl osobní automobil se srnou. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 26.02. 09:00