Doprava

Silnice I/18 Vojkov 28. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před dvaadvacátou hodinou došlo v katastru obce Vojkov k dopravní nehodě. Nad křižovatkou u Vojkova se se střetl osobní automobil se srnou. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 28.01. 23:00
Vedlejší komunikace Krásná Hora 28. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před před osmou hodinou ranní došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. Na vedlejší komunikaci poblíž zařízení Čapí letka havaroval osobní automobil do stromu.. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 28.01. 08:45
Silnice II/120 Krásná Hora nad Vltavou 25. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po páté hodině ranní došlo v katastru obce Krásná Hora k dopravní nehodě. U osady Žákovec se střetl osobní automobil s lesní zvěří. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 25.01. 06:05
Silnice II/121 Sedlec-Prčice 22. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před půl třetí odpoledne došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. V úseku mezi osadami Sušetice a Veletín se na mokré komunikaci střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 22.01. 16:30
Silnice III/10233 Sedlčany 18. ledna – Dopravní nehoda
Kolem čtrnácté hodiny došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. Přímo v obci poblíž křižovatky na Něčín se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 18.01. 16:05
Silnice III/10233 Sedlčany 18. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po poledni došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na rovném úseku mezi Sedlčany a obcí Příčovy se střetly tři osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 18.01. 14:10
Silnice III/10230 Sedlčany 18. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před půl jedenáctou hodinou dopolední došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V osadě Třebnice se střetl osobní automobil s nákladním vozidlem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 18.01. 12:30
Silnice II/119 Kńovice 17. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před čtvrtou hodinou noční došlo v katastru obce Kňovice k dopravní nehodě. V úseku mezi osadou Kńovičky a obcí Sedlčany se střetl osobní automobil se srnou. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 17.01. 04:50
Silnice II/121 Nechvalice 12. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před desátou hodinou dopoledne došlo v katastru obce Nechvalice k dopravní nehodě. V lesním úseku nad osadou Chválov havaroval osobní automobil do příkopu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 12.01. 11:55
Silnice I/18 Obory 9. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po půl sedmé večer došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. Mezi obcí Obory a odbočkou na Hříměždice se osobní automobil střetl se srnou. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 09.01. 20:45
Silnice III/12137 Sedlec-Prčice 9. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po poledni došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. Mezi Sedlcí a Jetřichovicemi havaroval osobní automobil a částečně zasahuje do komunikace. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 09.01. 14:30
Vedlejší komunikace Sedlčany 7. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po dvacáté hodině došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V osadě Solopysky před hospodou u Beranů spadl cyklista z kola a vážně se poranil. Nehoda skončila vážným zraněním cyklisty, na místě nehody složky IZS, přivolán byl vrtulník LZS. Probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 04.01. 22:20
Silnice I/18 Obory 7. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před čtrnáctou hodinou došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. Na okraji obce ve směru na Sedlčany se osobní automobil střetl se srnou. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 07.01. 15:55