Doprava


Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

Silnice I/18 Kosova Hora 8. prosince – Dopravní nehoda
Krátce před sedmnáctou hodinou došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. U odbočky na Lovčice se střetl osobní automobil s divočákem. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Se zvýšenou opatrností průjezdné.
Platí do 08.12. 18:55
Silnice II/105 Sedlčany 4. prosince – Dopravní nehoda
Krátce před půl jednou po poledni došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V křižovatce ulic na náměstí TGM se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. S opatrností průjezdné.
Platí do 04.12. 15:00
Silnice II/105 Sedlčany 4. prosince – Dopravní nehoda
Přibližně v půl dvanácté dopoledne došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na přechodu v ulici 28. října se střetl osobní automobil s chodcem. Nehoda skončila zraněním chodce. Na místě ZZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody. Se zvýšenou opatrností průjezdné.
Platí do 04.12. 13:35
Silnice III/11441 Prosenická Lhota 2. prosince – Dopravní nehoda
Kráte po půl sedmé ráno došlo v katastru obce Prosenická Lhota k dopravní nehodě. Poblíž obce srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. S opatrností průjezdné.
Platí do 02.12. 08:45
Silnice I/18 Sedlčany 1. prosince – Dopravní nehoda
Kráte před třináctou hodinou došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. U křižovatky na Solopysky se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob. Na místě ZZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody. Se zvýšenou opatrností průjezdné.
Platí do 01.12. 15:00
Silnice II/105 Sedlčany 29. listopadu – Dopravní nehoda
Kráte po půl třetí odpoledne došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. U osady Roudný havaroval osobní automobil. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. S opatrností průjezdné.
Platí do 29.11. 16:40
Silnice III/1205 Sedlec-Prčice 26. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce před sedmnáctou hodinou došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. V blízkosti osady Vrchotice srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. S opatrností průjezdné.
Platí do 26.11. 19:05
Silnice I/18 Kosova Hora 25. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po půl sedmé večer došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. V úseku mezi Kosovou Horou a Vojkovem srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. S opatrností průjezdné.
Platí do 25.11. 21:40
Silnice II/119 Kňovice 25. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po půl šesté ráno došlo v katastru obce Kňovice k dopravní nehodě. V úseku mezi Kňovicemi a Chlumem srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 25.11. 07:45
Silnice II/118 Krásná Hora nad Vltavou 21. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po půlnoci došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. V úseku mezi Krásnou Horou a Krašovicemi se střetl osobní automobil s divočákem. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 21.11. 02:05
Silnice I/18 Dublovice 15. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce před polednem došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. Poblíž osady Líchovy se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Se zvýšenou opatrností průjezdné.
Platí do 15.11. 14:00
Silnice II/105 Sedlčany 14. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po poledni došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na náměstí TGM se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. S opatrností průjezdné.
Platí do 14.11. 14:20