Doprava


Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

Ulice Sedlecká Sedlčany 17. května – Dopravní nehoda
Krátce po půl druhé v noci došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na kruhovém objezdu havaroval osobní automobil. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 17.05. 03:50
Silnice I/18 Dublovice 16. května – Dopravní nehoda
Krátce po půl desáté večer došlo v katastru obce Dublovice k vážné dopravní nehodě. Na okraji obce havaroval osobní automobil do bagru. Nehoda skončila zraněním, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhají záchranářské práce a vyšetřování nehody. Neprůjezdné.
Platí do 17.05. 01:00
Silnice III/11440 Kosova Hora 5. května – Dopravní nehoda
Krátce před půl čtvrtou odpoledne došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. Na úzké silnici mezi kosohorskou sokolovnou a osadou Vyšatoly se střetly dva osobní automobil a oba havarovaly. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 05.05. 17:30
Silnice II/105 Sedlčany 3. května – Dopravní nehoda
Přibližně hodinu před polednem došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na náměstí TGM se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob,na místě HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 03.05. 13:10
Silnice II/121 Sedlc-Prčice 2. května – Dopravní nehoda
Krátce po páté hodině ranní došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. Přibližně v polovině úseku mezi Prčicí a Heřmaničkami se střetl osobní automobil se srnou. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 02.05. 07:10
Silnice II/120 Jesenice 30. dubna – Dopravní nehoda
Krátce před šestou hodinou ranní došlo v katastru obce Jesenice k dopravní nehodě. U odbočky ke Strnadovskému mlýnu se střetl osobní automobil se srnou a havaroval. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 30.04. 08:00
Silnice II/121 Sedlec-Prčice 28. dubna – Dopravní nehoda
Krátce před šestnáctou hodinou došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. V ulici Benešovská na okraji části Prčice se střetly dva osobní automobily. Při nehodě došlo k přeražení sloupu a vozidla skončila na střeše. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě HZS a PČR, probíhá odtažení vozidel a vyšetřování nehody. Průjezd se zvýšenou opatrností.
Platí do 28.04. 18:00
Silnice I/18 Vojkov 27. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po půl třetí odpoledne došlo v katastru obce Vojkov k dopravní nehodě. Na rovném úseku poblíž osady Vyšatoly havaroval osobní automobil. Nehoda skončila zraněním osob, na místě složky IZS, probíhají záchranné a vyprošťovací práce. Průjezd z opatrností, na vozovku unikly provozní látky.
Platí do 27.04. 17:45
Silnice I/18 Dublovice 26. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po sedmé hodině ranní došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. Poblíž Líchov se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 26.04. 09:15
Silnice I/18 Dublovice 24. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po po půl desáté večer došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. Přímo v obci havaroval na rozsypaném štěrku osobní automobil. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 24.04. 23:35
Silnice III/0187 Nedrahovice 20. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po šesté hodině ranní došlo v katastru obce Nedrahovice k dopravní nehodě. Mezi Dohnalovou Lhotou a osadou Radeč se střetl dva osobní automobil se srnou. Nehoda se obešla bez zranění osob,na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 20.04. 08:15