Doprava – nehody

Zdroj: JSDI ŘSD ČR

Sedlecká ulice Sedlčany3. prosince – Dopravní nehoda
Krátce před dvacátou hodinou došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V ulici Sedlecká (u odbočky do ulice Děkana Bučila) ve směru od kruhového objezdu havaroval osobní automobil do domu. Nehoda skončila zraněním osob, na místě všechny složky IZS, probíhá vyšetřování nehody a uvolňování vozovky.
Platí do 03.12. 21:50
Silnice II/118 Krásná Hora1. prosince – Dopravní nehoda
Krátce po šestnácté hodině došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. Poblíž osady Krašovice ve směru na Petrovice havaroval osobní automobil. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě P4R a HZS, probíhá vyšetřování nehody a uvolňování vozovky. Průjezdné s opatrností.
Platí do 01.12. 18:10
Silnice III/10239 Petrovice1. prosince – Dopravní nehoda
Krátce po deváté hodině ranní došlo v katastru obce Petrovice k dopravní nehodě. Poblíž osady Zahrádka srazilo vozidlo chodce. Nehoda skončila zraněním chodce, na místě složky IZS, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 01.12. 11:10
Silnice I/18 Sedlčany1. prosince – Dopravní nehoda
Krátce po půl sedmé ráno došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na křižovatce poblíž Solopysk se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě všechny složky IZS, probíhá vyšetřování nehody a odklízení následků nehody.
Platí do 01.12. 08:45
Ulice Na Potůčku Sedlčany29. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce před půl devátou ráno došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V zatáčce v horní části ulice se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 29.11. 10:25
Silnice II/105 Vysoký Chlumec28. listopadu – Dopravní nehoda
Kolem půl sedmé večer došlo v katastru obce Vysoký Chlumec k dopravní nehodě. Na kluzké silnici u Vápenice se střetl autobus s dvěma osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 28.11. 21:35
Silnice II/105 Sedlčany22. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po šestnácté hodině došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Před osadou Líbíň ve směeru od Sedlčan se střetl osobní automobil se srnou. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 22.11. 18:15
Silnice II/118 Krásná Hora21. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po třinácté hodině došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. Na okraji obce ve směru na Petrovice se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezd s opatrností.
Platí do 21.11. 15:20
Silnice II/105 Sedlčany9. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce před polednem došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V blízkosti retenční nádrže se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezd s opatrností.
Platí do 09.11. 13:50
Silnice I/18 Hříměždice7. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po třetí hodině noční došlo v katastru obce Hříměždice k dopravní nehodě. V úseku mezi odbočkou na Hříměždice a Vesteckým mostem se střetl osobní automobil se zvěří. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 07.11. 05:05
Silnice II/105 Sedlčany3. listopadu – Dopravní nehoda
Kolem půl šesté ráno došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V blízkosti retenční nádrže havaroval osobní automobil. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody. Ze strany hasičů uvolnění komunikace a odtažení vozidla.
Platí do 03.11. 07:35