Doprava


Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

Silnice II/102 Svatý Jan 1. července – Dopravní nehoda
Krátce před půl devátou ráno došlo v katastru obce Svatý Jan k dopravní nehodě. U osady Řadovy se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 01.07. 10:25
Silnice III/10525 Nechalice 29. června – Dopravní nehoda
Krátce před půl třetí odpoledne došlo v katastru obce Nechvalice k dopravní nehodě. V úseku mezi osadou Veselíčko a obcí Nechvalice havaroval osobní automobil do stromu. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 29.06. 16:30
Silnice I/18 Sedlčany 29. června – Dopravní nehoda
Krátce před osmou hodinou ranní došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na křižovatce u Solopysk se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 29.06. 10:00
Silnice II/118 Krásná Hora nad Vltavou 28. června – Dopravní nehoda
Krátce před půl sedmou večer došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. Poblíž odbočky na osadu Vrbice se střetl osobní automobil se srnou a havaroval. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 28.06. 20:30
Silnice II/105 Sedlčany 27. června – Dopravní nehoda
Krátce po devatenácté hodině došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V těsné blízkosti kruhového objezdu v ulici Sedlecká se střetl osobní automobil s motocyklem. Podrobnosti nehody nehlášeny.
Platí do 27.06. 21:20
Silnice II/102 Krásná Hora nad Vltavou 27. června – Dopravní nehoda
Krátce po třinácté hodině došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. Na okraji obce havarovalo vozidlo ZZS do plotu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 27.06. 16:05
Silnice I/18 Vojkov 24. června – Dopravní nehoda
Krátce před dvaadvacátou hodinou došlo v katastru obce Vojkov k dopravní nehodě. Nad křižovatkou u Vojkova srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezd se zvýšenou opatrností.
Platí do 24.06. 23:00
Místní komunikace Kamýk nad Vltavou 22. června – Dopravní nehoda
Kolem druhé hodiny noční došlo v katastru obce Kamýk nad Vltavou k dopravní nehodě. Na místní komunikaci mezi Kamýkem a Hojšínem havaroval osobní automobil do příkopu. Nehoda skončila zraněním osob, na místě všechny složky IZS, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 22.06. 03:05
Silnice I/18 Svatý Jan 21. června – Dopravní nehoda
Krátce po půlnoci došlo v katastru obce Svatý Jan k dopravní nehodě. Poblíž Zrůbku srazil osobní automobil lesní zvěř. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 21.06. 01:30
Silnice I/18 Vojkov 17. června – Dopravní nehoda
Krátce po osmnácté hodině došlo v katastru obce Vojkov k dopravní nehodě. Ve stoupání nad křižovatkou u Vojkova se střetl osobní automobil s nákladním vozidlem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezd s opatrností.
Platí do 17.06. 20:10
Silnice II/118 Petrovice 15. června – Dopravní nehoda
Krátce před půl sedmou navečer došlo v katastru obce Petrovice k dopravní nehodě. Poblíž mostu přes Brzinu pod osadou Kuní se střetl osobní automobil s nákladním vozidlem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 15.06. 21:30
Silnice III/0046 Milešov 8. června – Dopravní nehoda
Kolem třinácté hodiny došlo v katastru obce Milešov k dopravní nehodě. Poblíž osady Hřebeny se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 08.06. 15:05
Silnice I/18 Dublovice 8. června – Dopravní nehoda
Krátce po půl osmé ráno došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. Poblíž rybníku Vrbsko srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Provoz na silnici částečně omezen.
Platí do 08.06. 09:00
Silnice III/11438 Kosova Hora 5. června – Dopravní nehoda
Krátce před půl osmou večer došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. V zúženém úseku mezi mostem a náměstím se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 05.06. 21:25
Místní komunikace Krásná Hora 5. června – Dopravní nehoda
Krátce před půl desátou dopoledne došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. V ulici poblíž náměstí se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 05.06. 11:30