Doprava


Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

Ulice Potoční Sedlčany 30. července – Dopravní nehoda
Krátce po půl sedmé ráno došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V ulici Potoční havaroval osobní automobil do stožáru veřejného osvětlení. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě HZS a PČR, probíhá odstraňování následků a vyšetřování nehody.
Platí do 30.07. 08:45
Silnice II/120 Sedlec-Prčice 28. července – Dopravní nehoda
Krátce před sedmou hodinou ranní došlo v katastru obce Sedlec-Pčice k dopravní nehodě. V úseku mezi osadami Přestavlky a Vrchotice havaroval osobní automobil a skončil na střeše. Nehoda skončila zraněním osob, na místě HZS, ZZS a PČR, probíhají záchranné a vyprošťovací práce a vyšetřování nehody.
Platí do 28.07. 09:55
Silnice I/18 Sedlčany 26. července – Dopravní nehoda
Před půl desátou večer došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Poblíž lomu Deštno havaroval osobní automobil do stromu. Nehoda skončila zraněním osob, na místě HZS, ZZS a PČR, probíhají záchranné a vyprošťovací práce a vyšetřování nehody.
Platí do 26.07. 23:00
Silnice II/102 Krásná Hora nad Vltavou 26. července – Dopravní nehoda
Krátce po osmé hodině ranní došlo v katastru obce Krásná Hora k dopravní nehodě. Poblíž obce směrem na Milešov se střetl osobní automobil se srnou. Nehoda s obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 26.07. 10:20
Silnice II/121 Nechvalice 23. července – Dopravní nehoda
Krátce před devatenáctou hodinou došlo v katastru obce Nechvalice k dopravní nehodě. Na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje poblíž osady Nosetín se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě HZS, ZZS a PČR, probíhá vyprošťování a vyšetřování nehody.
Platí do 23.07. 19:55
Silnice II/119 Křepenice 9. července – Dopravní nehoda
Krátce před dvaadvacátou hodinou došlo v katastru obce Křepenice k dopravní nehodě. Poblíž obce ve směru na Cholín srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 09.07. 23:55
Silnice III/11432 Křečovice 9. července – Dopravní nehoda
Krátce po desáté hodině došlo v katastru obce Křečovice k dopravní nehodě. Na silnici ve směru na Novou Živohošť se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě HZS a PČR, probíhá uvolnění komunikace a vyšetřování nehody.
Platí do 09.07. 12:25
Silnice II/118 Kamýk nad Vltavou 1. července – Dopravní nehoda
Krátce po sedmnácté hodině došlo v katastru obce Kamýk nad Vltavou k dopravní nehodě. V úseku mezi Kamýkem a Zduchovicemi havaroval osobní automobil přes střechu. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS,HZS a PČR, probíhají záchranné práce a vyšetřování nehody.
Platí do 01.07. 19:05