Doprava


Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

Silnice I/18 Dublovice 20. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po poledni došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. Poblíž rybníku Vrbsko se střetly tři osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezd se zvýšenou opatrností.
Platí do 20.11. 14:15
Silnice I/18 Sedlčany 19. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po devatenácté hodině došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V ulici Příbramská se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností.
Platí do 19.11. 21:15
Silnice I/18 Sedlčany 13. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce před devatenáctou hodinou došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V ulici Votická se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody, průjezd s opatrností.
Platí do 13.11. 19:55
Silnice II/10525 Nechvalice 11. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po desáté hodině dopolední došlo v katastru obce Nechvalice k dopravní nehodě. V úseku mezi obcí Nechvalice a osadou Veselíčko havaroval osobní automobil do sloupu. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 11.11. 12:25
Silnice II/102 Klučenice 3. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po půl sedmé rano došlo v katastru obce Klučenice k dopravní nehodě. Na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody, průjezd s opatrností.
Platí do 03.11. 09:45
Silnice I/18 Vojkov 29. října – Dopravní nehoda
Krátce před sedmou hodinou ranní došlo v katastru obce Vojkov k dopravní nehodě. Poblíž křižovatky u Vojkova srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody, průjezd s opatrností.
Platí do 29.10. 09:00
Silnice II/105 Sedlčany 27. října – Dopravní nehoda
Krátce po patnácté hodině došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V Sedlecké ulici havaroval osobní automobil do pevné překážky. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody, průjezd s opatrností.
Platí do 27.10. 17:20
Silnice I/18 Vojkov 26. října – Dopravní nehoda
Krátce po sedmé hodině ranní došlo v katastru obce Vojkov k dopravní nehodě. Poblíž křižovatky u Vojkova srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody, průjezd s opatrností.
Platí do 26.10. 09:20
Silnice III/10529 Sedlec-Prčice 23. října – Dopravní nehoda
Krátce po půl čtvrté odpoledne došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. Na silnici ve směru na Kvasejovice havaroval osobní automobil do pevné překážky. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody, průjezd s opatrností.
Platí do 23.10. 17:40
Silnice II/118 Krásná Hora 23. října – Dopravní nehoda
Kolem sedmé hodiny ranní došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. Poblíž osady Krašovice se střetl osobní automobil s dodávkovým vozem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody, průjezd s opatrností.
Platí do 23.10. 09:00