Doprava – nehody

Silnice II/102 Klučenice 26. května – Dopravní nehoda
Krátce po půl třetí odpoledne došlo v katastru obce Klučenice k dopravní nehodě. U osady Kosobudy se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 26.05. 16:45
Silnice I/18 Sedlčany 25. května – Dopravní nehoda
Krátce před jedenáctou hodinou dopoledne došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na křižovatce nad silem u Červeného Hrádku (Janov) se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě všechny složky IZS, probíhá vyprošťování a vyšetřování nehody. Provoz blokují havarované vozy, řízeno jedním pruhem PČR.
Platí do 25.05. 10:40
Silnice I/18 Sedlčany 25. května – Dopravní nehoda
Krátce po půl deváté dopoledne došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V mírné zatáčce poblíž elektro-rozvodny ČEZ u Cihelného vrchu se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 25.05. 10:40
Silnice II/105 Sedlčany 24. května – Dopravní nehoda
Krátce po poledni došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Poblíž osady Roudný se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 24.05. 14:15
Silnice II/118 Krásná Hora n. Vltavou 23. května – Dopravní nehoda
Krátce po patnácté hodině došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. Poblíž obce ve směru na Krašovice havaroval dodávkový automobil do příkopu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 23.05. 17:10
Silnice I/18 Obory 22. května – Dopravní nehoda
Krátce po patnácté hodině došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. U odbočky ze silnice I/18 na obec Velká a Kamýk nad Vltavou se střetl osobní automobil s motocyklem. Nehoda skončila zraněním motorkáře, na místě všechny složky IZS, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 22.05. 17:15
Silnice I/18 Kosova Hora 10. května – Dopravní nehoda
Kolem půl sedmé ráno došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. Před odbočkou ze silnice I/18 na Kosovu Horu se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Auta částečně blokují provoz .
Platí do 10.05. 08:30
Silnice I/18 Višňová 9. května – Dopravní nehoda
Krátce před půl devátou dopoledne došlo v katastru obce Višňová k dopravní nehodě. Ve sjezdu k odbočce na obec Višňová ze směru od Obor havaroval osobní automobil do stromu a otočil auto na střechu. Nehoda skončila zraněním řidiče, na místě složky IZS, probíhá vyprošťování a ze strany PČR vyšetřování nehody. Částečně průjezdné.
Platí do 09.05. 10:25
Silnice I/18 Dublovice 6. května – Dopravní nehoda
Krátce po jednadvacáté hodině došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. V úseku mezi Dublovicemi a Líchovy se střetl osobní automobil se srnou a havaroval. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 06.05. 23:10
Silnice II/102 Krásná Hora 6. května – Dopravní nehoda
Kolem osmé hodiny ranní došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. Mezi Krásnou Horou a osadou Řadovy se při vyjíždění z vedlejší silnice střetl traktor s osobním automobilem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 06.05. 10:05
Silnice I/18 Sedlčany 5. května – Dopravní nehoda
Krátce před půl sedmou ráno došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V ulici Příbramská (kruhový objezd) se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 05.05. 08:30
Silnice III/11441 Prosenická Lhota 4. května – Dopravní nehoda
Krátce před šestou hodinou ranní došlo v katastru obce Prosenická Lhota k dopravní nehodě. Poblíž osady Luhy se střetl osobní automobil se zvěří a havaroval. Nehoda skončila zraněním osob, na místě všechny složky IZS, probíhá vyprošťování a vyšetřování nehody.
Platí do 04.05. 07:50
Silnice I/18 Sedlčany 1. května – Dopravní nehoda
Krátce po půl osmé večer došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. U solopyské křižovatky se střetl osobní automobil se srnou. Nehoda se obešla bez ranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 01.05. 22:35