Sedlčanští fanoušci v utkání s Tuchlovicemi viděli šest gólů, z toho tři v domácí brance

SEDLČANY – Středočeský krajský přebor (KP) ve fotbale měl o prvním květnovém víkendu další sérii zápasů, která byla zároveň 25. soutěžním kolem. To bylo opět rozloženo do dvou dnů, v sobotu se hrálo pětt zápasů a v neděli 7. května tři zbývající. Jedním z nich bylo utkání domácího Tatranu Sedlčany s AFK Tuchlovice. V podzimní části KP Tatran s tímto mužstvem na jeho trávníku prohrál 1:2, když autorem jediného gólu Tatranu byl tehdy Sosnovec.

Nedělní utkání sousedů v tabulce přineslo poměrně rychlý fotbal s celkem třemi góly na obou stranách. Tuchlovice šly do vedení po kiksu domácího obránce, který přihrál před velkým vápnem míč na nohu Sedláčkovi, pro kterého nebyl problém prostřelit domácího brankaře. Vyrovnání domácím zařídil tuchlovický Duchoň, když srazil centr domácích z levé strany do vlastní branky. Do vedení šli domácí po přesně umístěné a nečekané střele Repetného z pravé strany.

Do poločasu měli hosté ještě dvě šance, ale ty jim vychytal domácí gólman. Vyrovnání ze strany hostů přišlo po pokutovém kopu. V 57. minutě kopali Tuchlovice rohový kop, na který si k bližší tyči naběhl Tóth a dostal hosty do vedení. Domácí vyrovnali také po rohovém kopu, kdy míč do branky Tuchlovic poslal hlavou Novotný. Do konce utkání už žádný gól nepadl, což pro domácí znamenalo pátou jarní remízu a ztrátu dalších dvou bodů.

Tatran Sedlčany – AFK Tuchlovice
3:3 (2:1)
Góly: 30. Duchoň (vl.), 39. Repetný, 66. Novotný – 12. Sedláček, 51. Fitko (pen.), 58. Tóth
Žluté karty: 22. Dvořák, 50. Krůta, 62. Hanuš, 83. Plesl, 89. Brotánek – 6. Gabejšek, 53. Baratynskyy
Sestava Tatranu: Dřevojan F. – Kouklík (76. Plesl), Repetný, Dvořák, Hanuš, Krůta, Brotánek (90. Chlasták), Sochůrek (39. Lípa), Krotil, Sirotek (82. Štemberk), Novotný
Rozhodčí: Boček – Stumpf, Stejskal