Kutnohorští Sršni rozstříleli Tatran 9:1

REGION – Uplynulý hokejový víkend přinesl kromě jiného i konfrontaci sedlčanského a kutnohorského hokeje. A to hned na dvou frontách. Junioři Tatranu se v krajské lize utkali s mužstvem Sršni Kutná Hora v sobotu na domácí zimním stadionu, muži zajížděli o den později na kutnohorský led. Ani v jednom případě však sedlčanský hokej body nezískal. Junioři uhráli doma vcelku přijatalným výsledek 2:4, muži dostali od Kutné Hory už podruhé v této sezoně napráskáno. Zatímco v říjnu 2014 prohrál Tatran v krajské soutěži na domácím ledě 2:8, tentokrát se přivezl z kutnohorského zimního stadionu ještě o branku víc. Sršni Kutná Hora vs. Tatran Sedlčany 9:1  (2:1, 4:0, 3:0).

V první třetině to ještě vypadalo, že Tatran, povzbuzen vítězstvím z předešlého kola, bude domácím vyrovnaným soupeřem. Utkání začalo ve svižném tempu, domácí šli do vedení už ve třetí minutě. Hostujícímu Tatranu se podařilo v sedmé minutě vyrovnat, druhou branku vstřelili domácí těsně před koncem první třetiny. Další dvě třetiny byli už jednoznačnou záležitostí domácích, kteří si slabého soupeře ze Sedlčan na domácím ledě vychutnali. Přesto na skandované přání diváků toužící po desítce v síti sedlčanské branky už nedošlo.