Fotbalisté Tatranu utrpěli ve Velimi první jarní porážku. S domácím FC prohráli 2:3

SEDLČANY – Fotbalisté A mužstva Tatranu Sedlčany zajížděli v neděli 14. května k dalšímu, v pořadí už 26. kolu Krajského přeboru (KS), na Kolínsko, kde se utkali se sousedem v tabulce, mužstvem FC Velim. Oba soupeři měli před výkopem utkání na svém kontě 38 bodů. Na podzim Tatran mužstvo Velimi porazil na domácím trávníku 4:1 dvěma góly Sochůrka, po jednom Repetného a Matouška.

Nedělní odvetné utkání začali lépe hosté, kteří se dostali do vedení po rohovém kopu. Ale to bylo ze strany hostů všechno, domácí dvěma góly do poločasu vyrovnali a následně šli do vedení. Ve druhém poločase sedlčanští fotbalisté vyrovnali z penalty. Když už se zdálo, že hosté si odvezou z Velimi alespoň bod, přišel faul Brotánka, červená karta, penalta a vedení domácích. Ti už svou šanci na vítězství nad oslabeným Tatranem do konce utkání nepustili.