Fotbalisté Tatranu Sedlčany počtvrté na jaře remizovali, tentokrát doma s SK Hřebeč

SEDLČANY – Středočeský krajský přebor (KP) ve fotbale měl o velikonočních svátcích na programu další sérii zápasů, která byla zároveň 21. soutěžním kolem. To bylo tentokrát rozloženo do tří dnů. Pět zápasů tohoto kola se hrálo v pátek, dva v sobotu, poslední zbývající pak v neděli 9. dubna. Jednalo se o utkání domácího Tatranu Sedlčany s lídrem tabulky, SK Hřebeč. Na podzim souboj těchto soupeřů skončil v Hřebči těsným vítězstvím domácího mužstva 2:1, když jediný gól Tatranu dal Sochůrek.

V odvetě na stadionu v Sedlčanech o Velikonoční neděli měli hosté v úvodu utkání několik šancí, ty ale nevyužili. Pak se domácí dostali do vedení zásluhou přesné střely Sirotka z hranice velkého vápna. Vše podstatné se na hřišti odehrálo v posledních jedenácti minutách, kdy padly tři góly. Nejprve hosté vyrovnali z penalty, poté měli domácí další šanci po průniku téměř až před brankaře Hřebče.

Minutu před konce utekl po levé straně Sochůrek a střelou k zadní tyči poslal Tatran znovu do vedení. Všichni v tu dobu věřili, že to byla branka vítězná. Jenže pak v 90. minutě přišel dlouhý aut hostů, k míči se na velkém vápně dostal Jablonský a střelou do šibenice vyrovnal. Pro domácí fotbalisty je to čtvrtá jarní remíza, když zatím na jaře vyhráli jediné utkání. Ale zároveň na jaře ještě neprohráli.