Junioři vstoupili do roku 2015 vítězně

REGION – Krajské hokejové soutěže pokračovaly po Novém roce dalšími mistrovskými zápasy. Krajská liga mužů měla o uplynulém víkendu na programu kompletní 16. kolo, stejně tak tomu bylo i v krajské lize juniorů. Odpočívala pouze mužstva hrající nejnižší krajskou soutěž. V krajské lize juniorů vstoupilo úspěšně do nového roku mužstvo Tatranu Sedlčany, které v 16. kole v neděli 4. ledna porazilo na vlašimském zimním stadionu mladé domácí hokejisty rozdílem čtyř branek. HC Rytíři Vlašim vs, Tatran Sedlčany 2:6 (1:2, 1:2, 0:2).

Hostující Tatran Sedlčany šel do vedení už ve 3. minutě střelou od modré čáry. Domácí vyrovnali v 6. minutě, na což hostující Tatran odpověděl brankou z přesilovky. V 2. třetině Tatran zvýšil v 24. minutě opět v přesilovce na rozdíl dvou branek. Čtvrtý gól do branky domácích padl v 36. minutě. V závěru třetiny domácí snížili na 2:4. V poslední třetině Sedlčany završily své vítězství dalšími dvěma brankami.

Po šestnácti odehraných kolech krajské ligy juniorů patří mladým hokejistům Tatranu v průběžné devítičlenné tabulce šesté místo. Na svém kontě mají sedlčanští mladíci doposud 23 bodů za osm vítězství, z toho jedno v prodloužení. Na pátý tým v tabulce HC Děčín ztrácejí dva a na čtvrté HC Kralupy nad Vltavou tři body. Vzhledem k lichému počtu účastníku v krajské lize juniorů mají juniorští hokejisté Tatranu Sedlčany o příštím víkendu volno. Poprvé v novém roce se představí na domácím zimním stadionu až v sobotu 17. ledna odpoledne, kdy hostí třetí tým průběžné tabulky, mužstvo SK Sršni Kutná Hora.