Hokejisté Tatranu si doma uřízli ostudu

SEDLČANY – Nejnižší krajská hokejová soutěž pokračovala o uplynulém víkendu šestým kolem. Hokejisté Tatranu Sedlčany v něm hostili na domácím zimním stadionu v neděli 2. listopadu HK Králův Dvůr. Domácí mužstvo v předchozích kolech zatím nepodávalo výkony, které by potěšily sedlčanské fanoušky. Přesto doslova nářez, který Tatran obdržel od Králova Dvora, byl přímo zarážející. Tatran Sedlčany nevstřelil ani jeden gól a prohrál vysoko 0:13 (0:2, 0:6, 0:5).

Utkání mělo od začátku jednoznačný průběh, domácí mužstvo dokázalo držet se soupeřem krok snad jen v první třetině. V dalších dvou třetinách už hosté odsoudili hráče Tatranu jen k roli statistů a stříleli jeden gól za druhým. V zápase, kterému přihlíželo 83 diváků, bylo celkem vyloučeno sedmnáct hráčů. Domácí z devíti přesilovek nevyužili ani jednu, hosté tři. Jeden gól do sítě domácích padl i v době, kdy sami hráli přesilovku. Střelecky vynikal hostující Kardoš, který vstřelil tři branky a na jednu přihrál.

Hokejisté Tatranu společně s celkem Hořovic uzavírají jedenáctičlennou tabulku krajské soutěže. V ní mají při skóre 12:34 zatím jen dva body za vítězství po samostatných nájezdech v minulém kole na Spartaku Příbram. Krajská soutěž se v ročníku 2014/2015 hraje dvoukolově bez závěrečné nástavby. První tým konečné tabulky postupuje do krajské ligy. V příštím soutěžním kole zajíždějí hokejisté Tatranu Sedlčany na zimní stadion v Kolíně, kde se utkají s týmem HC Žabonosy.