Tatran se s Povltavskou FA B moc nemazlil, z domácího hřiště ji vyprovodil s osmi góly

SEDLČANY – Krajský fotbalový přebor měl o víkendu na svém programu podzimní 13. kolo. Pět utkání tohoto kola se hrálo v sobotu 28. října, další tři utkání pak v neděli 29. října. Mezi ty nedělní patřilo i utkání fotbalistů A mužstva Tatranu Sedlčany s mužstvem Povltavské fotbalové akademie B. Tatran si doma chtěl po porážce v Tuchlovicích v minulém kole napravit střeleckou reputaci, a to se mu povedlo vrchovatě. Na mužstvu ze Štěchovic si doslova smlsl.

První gól ve 4. minutě padl po dlouhém autovém vhazování a skrumáži před brankou, kde se nejlépe zorientoval Krotil. Druhý gól padl po tvrdé střele, vyražení brankáře před sebe a dorážce Štemberka v 20. minutě. Na třetí gól čekali diváci deset minut, ten padl po centru z rohového kopu a přesně hlavičce vysokého Brotánka. Na 4:0 zvýšil o dvě minuty později do prázdné branky Repetný, když brankář se snažil zlikvidovat předchozí rychlý útok.

Pátý gól padl v 52. minutě a samostatné akci Sochůrka. Šestý gól v 70. minutě po kombinaci ve vápně a překvapivé střele pod břevno z kopačky Štemberka. Na 7:0 zvyšoval v 82. minutě z hranice velkého vápna přesnou střelou k tyči Vrkoslav. V 87. minutě se k míči dostal hostující Šumilov a přesnou střelou z velkého vápna do šibenice nedal domácímu brankáři šanci. Zároveň se zasloužil o to, že hosté neodjeli ze Sedlčan s nulou. A konečně v 90. minutě završil výsledek gólem z penalty Kouklík.

Tatran Sedlčany – Povltavská FA B
8:1 (4:0)
Góly: 4. Krotil, 20. Štemberk, 30. Brotánek, 32. Rebetný, 52. Sochůrek, 70. Štemberk, 82. Vrkoslav, 90. Kouklík (pen.) – 87. Šumilov
Žluté karty: – 89. Vala, 89. Nerad
Rozhodčí: Kubečka – Nehasil, Bydlák