Tatran nastřílel Buldokům sedm branek

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž se pomalu blíží k svému závěru, v sobotu 21. a neděli 22. února se hrálo její 20. kolo. Hokejisté Tatranu Sedlčany v sobotu hostili na domácím zimním stadionu čtvrtý celek průběžné tabulky, mužstvo HC Buldoci Neratovice. V prvním vzájemném měření sil byli lepší hráči Neratovic, když v listopadu vyhráli jasně na domácím ledě 7:1. Také tentokrát byl zápas bohatý na branky, padlo jich celkem deset, z toho do sítě hostů sedm. Tatran Sedlčany vs. HC Buldoci Neratovice 7:3 (3:0, 1:0, 3:3).

Domácí hokejisté vlétli do první třetiny s vervou, což znamenalo po dvaceti minutách hry vedení 3:0. Na začátku druhé třetiny přestál Tatran dvě přesilovky hostů. V 30. minutě byl domácí hráč naražen na hrazení a Tatranu se naskytla pětiminutová hra v přesile pět na čtyři. Toho domácí využili v 33. minutě, kdy zvýšili na 4:0. Na konci druhé třetiny měl Tatran možnost hrát další přesilovku, ale gól z ní nepadl.

Ve třetí třetině se hráči na obou stranách dopustili řady faulů, takže od 43. do 48. minuty prakticky ani jedno mužstvo nehrálo v plném počtu hráčů. Přesto to byli opět domácí hokejisté, kteří v 46. minutě při hře čtyři na čtyři vstřelili do sítě hostů pátou branku. 52. minuta přinesla nejprve zvýšení skóre na 6:0, vzápětí hosté v téže minutě zaznamenali svůj první úspěch – 6:1. Za další dvě minuty vstřelili hosté svou druhou branku a v 56. minutě svítil na ukazateli stav už 6:3. Naštěstí domácí žádné drama nepřipustili a v 59. minutě zvýšili na konečných 7:3.