Hokejisté Tatranu hostí Hvězdu Kladno

SEDLČANY – Hokejisté Tatranu Sedlčany pod novým trenérem zapomněli na nevydařenou minulou sezonu a v novém ročníku zatím „válí“. Po třech odehraných zápasech jsou v průběžné tabulce nejnižší  krajské soutěže s osmi body na druhém místě. Podobně jako další čtyři celky nepoznali zatím hořkost porážky, i když v minulém kole v Příbrami k ní neměli daleko. Po první třetině prohrávali se Spartakem Příbram už 1:4, nakonec dotáhli střelecky divoký zápas v poslední třetině ke konečnému výsledky 7:7. V trestných nájezdech byli úspěšnější a získali do tabulky dva body.

Ve čtvrtém kole se mužský tým Tatranu Sedlčany utká na domácím zimním stadionu v sobotu od 17 hodin s mužstvem Hvězda Kladno. Hokejisté Hvězdy v minulém ročníku skončili o jednu příčku níž než Tatran na konečném devátém místě. Ještě předtím v sobotu sehrají na sedlčanském zimáku své mistrovské utkání starší žáci a dorostenci Tatranu. Starší žáci Tatranu se utkají krátce před polednem se svými vrstevníky týmu Pracovní zálohy Kladno. Dorostenci pak od 14 hodin hostí v šestém kole krajské ligy hokejový klub Rytíři Vlašim. Starší žáci Tatranu jsou po sedmi kolech Ligy skupiny B mezi šestnácti týmy na 13. místě, dorostencům patří po pěti kolech v průběžné tabulce mezi osmičkou týmů zatím třetí příčka.