Hokejisté Tatranu Sedlčany s lídrem Krajské soutěže vedli, ale pak už jen inkasovali

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž pokračovala o víkendu 16. kolem. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany zajížděli v neděli 12. prosince na zimní stadion do Příbrami, kde je čekalo utkání s lídrem Krajské hokejové soutěže, mužstvem HC Příbram B. Záloha druholigového HC Příbram suverénně kráčí soutěží bez jediné porážky. Ani nedělní utkání na tom nic nezměnilo, béčko Příbrami je stále bez prohry. HC Příbram B – Tatran Sedlčany 6:1 (1:1, 3:0, 2:0).

Zápas se pro hosty začal v první třetině vyvíjet dobře, v čase 03:17 gólem Filipa Černého se Tatran dostal do vedení. Jak se však později ukázalo, byl to jejich jediný gól. Domácí srovnali v čase 09:43 Ondřejem Máchou a do konce třetiny už žádná branka nepadla. V druhé třetině stříleli góly už jen domácí. Nejprve v čase 28:13 přidal druhý gól Zdeněk Císař, poté v čase 28:13 vstřelil v oslabení branku Ondřej Mácha a další přidal o 15 vteřin později Petr Svoboda.

Ve třetí třetině padly do branky Tatranu další dva góly. Na 5:1 zvýšil v čase 42:27 opět při přesilovce Tatranu David Beneš a konečný účet podtrhl v čase 53:02 svou druhou brankou v zápase Zdeněk Císař. Domácí HC Příbram B tak i ve svém patnáctém utkání zvítězil a s 43 body a skóre 118:46 jasně vede celkovou tabulku. Hokejisté Tatranu jsou na 9. místě tabulky s 19 body a skóre 58:50. V příštím kole hraje Tatran 18. prosince doma s týmem SK Černošice B.

Ilustrační foto: pixabay.com