Hokejisté Tatranu prohráli na Kladně 1:3

SEDLČANY – Sedlčanští hokejisté si připsali do tabulky nejnižší krajské soutěže další, v pořadí už osmou porážku. Na kladenském zimním stadionu podlehli v sobotu 3. prosince mužstvu HC Hvězda Kladno 1:3. Tatran dokázal se soupeřem ze spodní části tabulky držet krok jen v prvních dvou třetinách, když první skončila bez branek a druhá 1:1. Ve třetí třetině dostal Tatran dvě branky a protože sám už nedokázal ani jednou neskóroval, bylo o vítězi rozhodnuto.

Tatran Sedlčany je v průběžné třináctičlenné tabulce s jedenácti body až na 11. místě. Na svém kontě má po sobotním utkání dvě vítězství v normální hrací době a osm porážek. Ve třech utkáních v normální hrací době remizoval, přičemž ve dvou zápasech byl úspěšný na trestná střílení. Další zápas krajské soutěže sehrají sedlčanští hokejisté v sobotu 10. prosince na domácím ledě. Od 17. hodin hostí průběžně sedmý celek krajské soutěže, mužstvo HK Kralupy nad Vltavou.