Hokej: Tatran v první třetině dostal čtyři góly, pak už jen po zbytek utkání dotahoval

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž pokračovala o víkendu 13. kolem. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany hostili v sobotu 20. listopadu na domácím ledě Sokol Solopisky (u Černošic).  Vzhledem k domácímu prostředí byl Tatran mírným favoritem, jenže průběh utkání, hlavně v první třetině, tomu neodpovídal. Tatran Sedlčany – TJ Sokol Solopisky 4:6 (1:4,3:2,0:0).

Úvodní gól zápasu padl už po 38 vteřinách hry z hole hostujícího Milana Kostky. Domácí srovnali skóre v čase 7:30, kdy vyrovnal při přesilovce Filip Černý. O 29 vteřin později však hosté šli znovu do vedení, autorem branky byl Michal Kostka. Třetí branku Solopisk přidal v čase 10:10 Patrick Rogan a čtvrtá padla v závěru první třetiny v čase 17:53 opět z hokejky střelce úvodního gólu Milana Kostky.

V druhé třetině v čase 22:32 přidal pátý gól do sítě sedlčanské branky Jaroslav Amler. Přibližně v polovině utkání snížil pro Tatran nepříznivý stav v čase 29:27 Martin Pospíšil. Hosté si pojistili vítězství v čase 35:55 při vlastním oslabení gólem Patricka Rogana. Domácí pak v čase 36:18 snížili při další přesilovce Zdeňkem Buriánem  a závěrečný gól utkání o 19 vteřin později dal domácí Ondra Spilka.

Ilustrační foto: pixabay.com