Hokej: O výsledku utkání Tatranu s HC Letci Letňany B rozhodly až samostatné nájezdy

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž pokračovala o víkendu 14. soutěžním kolem. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany hostili v sobotu 27. listopadu na domácím ledě mužstvo HC Letci Letňany B. Ve vyrovnaném utkání padly v základní hrací době na každé straně dva góly, následné prodloužení při hře hráčů 4 na 4 skončilo také bez branek a tak došlo na samostatné nájezdy. V těch se víc dařilo hostům. Tatran Sedlčany – HC Letci Letňany B 2:3 (1:0,0:2,1:0,0:0)

Samotné utkání mělo zajímavý průběh když na konci první třetiny šli domácí v čase 18:06 do vedení zásluhou Martina Pospíšila. Druhá třetina naopak gólově patřila hostům. Nejprve v čase 33:29 vyrovnal Filip Jeřábek a pak těsně před koncem třetiny, v čase 39:48 poslal hosty do vedení Michal Šturm. Ve třetí třetině domácí v blížícím se závěru utkání v čase 56:20 vyrovnali, autorem branky byl Vladimír Černý. V prodloužení gól nepadl a tak došlo na samostatné nájezdy, rozhodl nájezd Michala Šturma.

Ilustrační foto: pixabay.com