Božetice sedlčanské hokejisty potrápily, ale v Milevsku porazit nedokázaly

MILEVSKO – Sedmé kolo hokejové krajské soutěže mělo na programu kromě jiného i nedělní souboj prvního a posledního mužstva průběžné tabulky. Dosavadní lídr krajské soutěže Tatran Sedlčany zajížděl v neděli 19. listopadu na zimní stadion v Milevsku, kde se utkal s jasně posledními Božeticemi. Tatran se podle papírových předpokladů dostal v první třetině do rychlého čtyřbrankového vedení. Božetice však do konce třetiny snížily na 2:4 z jejich pohledu.

Druhou třetinu překvapivě ovládli na ledě hokejisté domácích Božetic, když postupně dokázali snížit náskok Sedlčan na 4:5. Ve třetí třetině se Božetice snažily o vyrovnání, ale gólman hostů byl od 32. minuty utkání už neprůstřelný. Definitivní tečku za skóre pak dvanáct sekund před závěrečnou sirénou udělali hosté ze Sedlčan, kteří zvýšili na konečných 6:4 v jejich prospěch a připsali si tím do tabulky krajské soutěže další tři body. HC TJ Božetice – TJ Tatran Sedlčany 4:6 (2:4, 2:1, 0:1).