V prvním čtvrtfinálovém utkání hokejisté Tatranu sahali po třech bodech, mají jeden

SEDLČANY – Na zimním stadionu v Sedlčanech se v sobotu 12. února hrálo první čtvrtfinálové utkání hokejové Krajské soutěže. V něm se utkal domácí Tatran s jedním z favoritů soutěže, mužstvem HC Benátky nad Jizerou B. Ve slušně hraném utkání před poměrně solidní diváckou návštěvou padaly góly až ve druhé a třetí třetině. Tatran Sedlčany – HC Benátky n.J. B 3:3 (0:0,2:0,1:3).

V první třetině se hrálo více před brankou Tatranu, ale gól na žádné straně nepadl. Ve druhé třetině se gólově dařilo domácím, kteří v čase 25:33 šli do vedení zásluhou Vladimíra Černého. Když na světelné tabuli svítil čas 28:54 bylo to už 2:0 pro domácí. Autorem druhé branky domácích byl Libor Bém. Utkání se v této době za podpory diváků vyvíjelo lépe pro domácí mužstvo.

Pak přišel začátek třetí třetiny a než se hráči stačili rozkoukat na ledě ujel v čase 40:22 benátský útočník Lukáš Křenek a snížil na rozdíl jedné branky. To samé se povedlo ani ne za minutu později domácímu Kryštofovi Švagrovi a Tatran v čase 41:06 vedl 3:1. Jenže přišla 46 minuta, vyloučení domácího hráče a hostující Václav Haspeklo snížil a následně v čase 53:16 hosté Janem Votoupalem vyrovnali.

Ilustrační foto: pixabay.com