V posledním zápase fotbalové sezóny Áčko Tatranu Sedlčany na body nedosáhlo

SEDLČANY – Fotbalisté A mužstva Tatranu Sedlčany zajížděli v sobotu 17. června k poslednímu utkání sezony 2022/2023 Krajského přeboru (KS)na Mladoboleslavsko, kde se utkali v dopoledních hodinách s Mnichovohradišťským sportovním klubem. Na podzim Tatran na domácím trávníku nad tímto mužstvem zvítězil výsledkem 5:3. V sobotním odvetném utkání už Tatran s řadou náhradníků tak úspěšný nebyl a prohrál.

První větší šanci sobotního utkání měli domácí, když v 28. minutě se dostali ke střele z velkého vápna, tu však sedlčanský gólman kryl. Hosté odpověděli o deset minut později, kdy po postupném útoku se před velkým vápnem k míči dostal Dvořák a tvrdou střelou k levé tyči poslal Tatran do vedení. Domácí ve druhém poločase vyrovnali nečekaným obloučkem z levé strany, který zapadl za záda bezmocného sedlčanského brankáře. V 66. minutě domácí kopali rohový kop, míč našel na šestnáctce nabíhajícího Bajera jenž tvrdou střelou zajistil domácím tři body.