Tři góly během deseti minut rozhodly o vítězství Tatranu Sedlčany nad Spartou

SEDLČANY – Středočeský krajský přebor (KP) ve fotbale měl o druhém červnovém víkendu na programu další sérii zápasů, která byla zároveň 30. soutěžním kolem. Přičemž všechny zápasy tohoto kola se hrály v jeden den – v sobotu 10. června. Fotbalisté Tatranu Sedlčany v tomto kole hráli na domácím stadionu se Spartou Kutná Hora. V podzimní části Krajského přeboru Tatran s tímto mužstvem na jeho trávníku pohrál 0:3.

V sobotním odvetném utkání byl výsledek opačný, Tatran zvítězil na domácím trávníku 3:0. Všechny tři góly padly v druhém poločase v rozmezí deseti minut, když před tím měli domácí několik dobrých šancí. První gól padl po úniku po pravé straně a centru na volného Sochůrka před brankou. Druhý gól byl podobný, jen akce šla po levé straně. Třetí gól v síti hostů byl kopií toho druhého. Poslední slibnou šanci měli domácí ještě v 90. minutě, tu jim ale vychytal brankař hostů.