Tatran doma přehrál poslední Klecany

SEDLČANY – Krajská 1.A třída pokračovala o uplynulém víkendu svým 20. kolem. V něm Tatran Sedlčany hostil na domácím trávníku celek Klecan, kterému v průběžné tabulce patří poslední místo. Rozdíl téměř deseti míst v tabulce nebyl až do 30. minuty hry znát. Pak však domácí v rozmezí tří minut vstřelili dva góly a když hosté neproměnili dvě jasné šance odcházela mužstva do kabin za stavu 2:0. Ani druhý poločas nepřinesl oslnivou kopanou, spíš začaly na obou stranách přibývat žluté karty. Hned na začátku druhého poločasu snížili hosté na rozdíl jedné branky, ale ani domácí střelecky nezaháleli a přidali další tři branky, z toho jednu z pokutového kopu. V závěru utkání snížili hosté na konečných 5:2.
Tatran Sedlčany – Sokol Klecany 5:2 (2:0)
Branky: Pešek 2, R. Valsa, M. Valsa, Bartoš – Rybecký, Remenec.