Ragbisté odehráli druhé oblastní kolo

POČEPICE – Na místním fotbalovém hřišti proběhlo v sobotu 24. září II. kolo Oblastní soutěže Čech v ragby. Stejně jako posledně se turnaje účastnily jen tři celky, tým RC Kralupy nad Vltavou znovu nepřijel. Opět se na počepickém hřišti dařilo domácímu RC Sedlčany, který vyhrál všechna svá utkání.  Po dvou odehraných kolech jsou v čele oblastní soutěže ragbisté RC Sedlčan, před RC Plzní, RC Rakovníkem a RC Kralupy nad  Vltavou.

„Do prvního utkání jsme nastoupili proti RC Rakovník.  Pustili jsme se do soupeře s plným nasazením a týmovou hrou, to se projevilo hned na skóre, kdy jsme se ujali vedení a nakonec jsme  vyhráli 27:12. V dalším utkání nastoupila Plzeň proti Rakovníku. V tomto vyrovnaném utkání z první půle měli víc plzeňští, ale ke konci druhého poločasu se podařilo Rakovníku zformovat útok a rychlými průniky se jim podařilo utkání vyhrát 26:17. Poslední utkání jsme hráli my s Plzní. Skóre se nám podařilo otevřít dropem ze hry, potom se nám podařilo ještě položit a následným kopem na bránu zvýšit na konečných 10:0,“ popsal turnaj Miloš Vodrážka z domácího týmu.