Hokejisté Tatranu v poslední třetině udrželi vedení a zvítězili nad Nymburským Lvem

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž měla v sobotu 1. října na programu čtvrté kolo. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany nastoupili na domácím ledě proti týmu ze skupiny Severovýchod, kterým byl HC Nymburský Lev. V dramatické utkání, ve kterém bylo celkem vyloučeno padlo celkem skončila první třetina bez branek, v dalších dvou třetinách padlo pět gólů, z toho o jeden víc do branky hostů.

První třetiny byl hodně vyrovnaná a skončila bez branek. Ve druhé třetině šli domácí v čase 23:57 do vedení, když autorem úvodní branky byl Ondra Spilka. O necelých deset minut později zvýšil vedení Tatranu na 2:0 Tomáš Machač. Hosté v čase 36:25 dali Jakubem Kuzďasem svou první branku a do kabin tak šla mužstva po čtyřiceti minutách hry za stavu 2:1.

Ve třetí třetině viděli diváci dva góly. Nejprve v čase 51:12 při vlastním oslabení přidal Filip Černý třetí gól a krátce před koncem utkání snížil v přesilovce v čase 58:04 Josef Šafra. V poslední minutě hosté při vyloučení svého hráče odvolali brankáře, ale při hře 5 na 5 se jim už nepodařilo vyrovnat. V utkání padlo celkem 19 trestů, hosté využili jednu přesilovku, domácí dali gól v oslabení.

Tatran Sedlčany – HC Nymburský Lev, z.s. 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)

Zdroj: Středočeský hokej
Ilustrační foto: pixabay.com