Hokejisté Tatranu Sedlčany v druhém kole nadstavby deklasovali hořovické Cvočkaře

STŘEDNÍ ČECHY – Nadstavbová část hokejové Krajské soutěže měla v sobotu 21. prosince na programu kompletní druhé kolo. Hokejisté Tatranu Sedlčany tentokrát měli výhodu domácího prostředí, když jim na sedlčanském zimním stadionu bylo soupeřem mužstvo HC Cvočkaři Hořovice. Tatran domácí prostředí využil, byl po celý zápas ve všech směrech lepší a dařilo se mu také střelecky.

Tatran Sedlčany vs. HC Cvočkaři Hořovice 8:1 (3:0, 4:0, 1:1)

Domácí hokejisté začali s velkou chutí odčinit porážku na domácím ledě před třemi týdny. Do vedení tak šli po využité přesilovce v čase 03:18, autorem gólu byl Lukáš Petržílka. Za další minutu v čase 04:32 zvýšil na 2:0 Vladimír Černý. Třetí branka domácích padla v čase 10:13, úspěšným střelcem Tatranu byl  Martin Pospíšil. V druhé třetině skóroval hned v úvodu v čase 21:19 Filip Černý. Za další dvě minuty hořovický brankář v čase 23:32 popáté kapituloval po střele Martina Vilda.

Krátce na to v čase 24:28 skóroval Ondřej Mašek a druhou třetinu zakončil gólem v čase 27:33 domácí Ondra Spilka. Ve třetí třetině domácí pod vidinou jasného náskoku přece jen polevili a tak diváci viděli v této třetině jen dvě branky. Ty padly až v druhé části třetiny, kdy nejprve hořovický Jan Kobilka v čase 55:22 vstřelil čestný úspěch hostů. Poslední slovo patřilo domácím zásluhou druhého gólu Lukáše Petržílka v čase 57:25.

Souběžně s utkáním v Sedlčanech se hrály ještě další dva zápasy nadstavby na zimních stadionech v Hořovicích a v Neratovicích. Také na těchto stadionech viděli diváci hodně branek. Na ledě hořovického stadionu porazil „domácí“ HC Spartak Žebrák béčko HC Benátek nad Jizerou 8:3 (4:1,1:1,3:1) a Buldoci Neratovice si bez problému poradili s Kovohutěmi Mníšek pod Brdy 8:1 (1:0,3:1,4:0).