Hokejisté Tatranu Sedlčany v 5.kole Krajské soutěže prohráli na ledě HC TNP Praha

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž měl o víkendu na svém programu 5. soutěžní kolo. V něm v sobotu 7. října nastoupili hokejisté Tatranu Sedlčany na na novém zimním stadionu Škoda Icerink ve Strašnicích k utkání s domácím HC TNP Praha. Domácí sobotní utkání rozhodli především v první třetině, další dvě třetiny pak byly už poměrně vyrovnané.

V první třetině šli domácí do vedení v čase 03:21 gólem Jana Mišnera. V čase 04:04 bylo vyrovnáno, to po samostatné akci srovnal na 1:1 Martin Pospíšil. Domácí pak třemi góly do konce třetiny šli do vedení. Nejprve v čase 09:24 skóroval Jiří Mrázek, poté třetí gól v čase 14:19 přidal Jan Valder a v čase 14:26 uzavřel účet první třetiny gólem Jan Mišner.

Druhá třetina vyzněla střelecky lépe pro hosty ze Sedlčan. V čase 22:19 snížil náskok domácích gólem Filip Černý. Tříbrankový náskok si domácí vzali zpět v čase 34:55 gólem Jana Mišnera. Hosté se však nevzdali a v čase 36:04 za ně skóroval po samostatné akci sedlčanský Jan Matějka. Po dvou třetinách tak byl stav utkání 5:3 pro domácí.

Ve třetí třetině to byli v čase 48:49 opět hosté, kteří snížili stav zásluhou gólu Libora Béma na rozdíl jedné branky. Jenže posledních pět minut tkání patřilo domácím. V čase 55:10 po samostatné akci zvýšil vedení pražského mužstva svým druhým gólem v utkání Jan Valder a svůj hattrick potvrdil v čase 56:34 v dvojnásobné přesilovce domácích.

HC TNP Praha – Tatran Sedlčany 7:4 (4:1, 1:2, 2:1)

Ilustrační foto: pixabay