Hokejisté Tatranu rozstříleli sedmi góly HC Smíchov, z toho tři dali ve vlastním oslabení

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž měla o víkendu na svém programu 17. soutěžní kolo. V něm v sobotu 13. ledna odpoledne nastoupili hokejisté Tatranu Sedlčany na zimním stadionu SPM ARENA v Praze proti mužstvu HC Smíchov 1913. Domácí hrají ve stejné skupině jako Sedlčany a jsou tři body za hostujícím Tatranem na šestém místě průběžné tabulky. Minulé utkání obou soupeřů, které se hrálo v polovině října 2023 v Sedlčanech, skončilo jasnou výhrou Tatranu 7:2.

Sobotní utkání na ledě pražského zimního stadionu skončilo téměř shodně. V první třetina padla jediná branka, jejím autorem byl v čase 15:48 sedlčanský Libor Bém. Druhá třetina byla gólovou přehlídkou hostů. V čase 26:30 zvyšoval ve vlastním oslabení sedlčanský Zdeněk Burián. Třetí gól do branky Smíchova padl v čase 28:49 opět z hokejky Zdeňka Buriána. Čtvrtý gól přidal v čase 31:22 Ondra Spilka, a to opět ve vlastním oslabení.

Další dva góly padly v rozmezí necelých dvou minut. Nejprve v čase 37:47 dal pátý gól Tatranu Lukáš Petržílka a v čase 39:20 skóroval Ondra Spilka. Ve třetí třetině se začalo střelecky dařit i domácím. V čase 40:15 snižoval smíchovský Jakub Marek, stejný hráč byl v čase 45:07 i autorem druhého gólu domácích. V čase 56:21 přidal Tatran Martinem Pospíšilem znovu ve vlastním oslabení sedmý gól. Třetí gól domácích padl v čase 58:51, autorem byl Rudolf Talácko.

HC Smíchov 1913 – Tatran Sedlčany 3:7 (0:1, 0:5, 3:1)

Ilustrační foto: pixabay