Hokejisté Tatranu narazili v sobotu na tým HC Kobra Praha B a prohráli vysoko 3:9

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž měla o víkendu na svém programu 7. soutěžní kolo. V něm v sobotu 21. října nastoupili hokejisté Tatranu Sedlčany na zimním stadionu v pražském Bráníku proti mužstvu HC Kobra Praha B. První dvě třetiny utkání vyzněly střelecky pro domácí, ve třetí třetině hosté ze Sedlčan jen korigovali výsledek.

V první třetině padly čtyři branky, všechny za záda Sedlčanského brankáře. Skóre otevřel v čase 10:42 a přesilovce domácích Filip Svoboda. Druhý gól přidal Richard Mucha v čase 14:55. Za dalších 18 vteřin to už bylo 3:0, autorem gólu byl František Vencl. Čtvrtá branka opět padla v přesilovce domácích v čase 19:36 z hole Lukáše Machalů.

Druhá třetina znamenala další čtyři góly v sedlčanské brance a také první gól hostů. V čase 30:09 skóroval ve vlastním oslabení domácí Jan šubrt. Poté hosté snížili zásluhou gólu Ondry Spilky v čase 31:33. Domácí přidali v čase 32:36 další gól, střílel Petr Zemánek. Sedmý gól padl při přesilovce domácích z hokejky Richarda Muchy v čase 36:51. Poté v čase přidal osmý gól Ondřej Zmeškal.

Na začátku třetí třetiny přidal v čase 40:20 konečnou devátou branku Kobry Jan Šubrt. Pak se konečně dostali ke gólů tak hosté. V čase 51:54 sedlčanský Libor Bém. Třetí gól Tatranu padl v čase 55:31, jeho autorem byl po samostatném nájezdu Martin Vild. Hokejisté Tatranu zůstávají ve své skupině v průběžné tabulce na čtvrté místě.

HC Kobra Praha B – Tatran Sedlčany 9:3 (4:0, 4:1, 1:2)

Ilustrační foto: pixabay