Hokejisté Smíchova vzdorovali Tatranu jen první třetinu, další dvě už patřily domácím

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž mělo o víkendu na svém programu 6. soutěžní kolo. V něm v sobotu 14. října nastoupili hokejisté Tatranu Sedlčany po dvou utkání odehraných venku na domácím zimním stadionu proti mužstvu HC Smíchov 1913. Hostům ze Smíchova se zatím nedaří, na svém kontě mají v průběžné tabulce tři body z pěti zápasů. Ani po utkání na zimním stadionu v Sedlčanech se jejich bodový zisk nezvýšil.

První třetina byla vyrovnaná, domácí šli v čase 03:24 do vedení gólem Zdeňka Buriána. V čase 05:42 domácí svůj jednogólový náskok zvýšili, když se za záda smíchovského brankáře trefil Martin Pospíšil. Hosté snížili po samostatné akci v čase 09:03, autorem gólu byl smíchovský Jakub Marek. Další branka do konce třetiny už nepadla. V druhé třetině padly dva góly, oba do branky Smíchova. Nejprve v čase 29:33 dal třetí gól Sedlčan Ondra Spilka.

Poté ve vlastním oslabení v čase 39:08 přidal čtvrtou domácích Libor Bém. Třetí třetina už gólově ukázala na převahu sedlčanských hráčů. V čase 44:05 zvyšoval na 5:1 Martin Náprstek, šestou branku přidal v čase 45:39 Jan Matějka a necelé tři minuty před koncem dal sedmý gól Libor Bém. V úplném závěru utkání hráli domácí přesilovky, ve které hosté při vlastním oslabení korigovali konečný výsledek v čase 59:13 gólem Hynka Presslera.

Tatran Sedlčany – HC Smíchov 1913 7:2 (2:1, 2:0, 3:1)

Ilustrační foto: pixabay