HC Cvočkaři z Hořovic na zimním stadionu v Sedlčanech nemile překvapili domácí

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž měla o víkendu na svém programu už 16. soutěžní kolo. V něm v sobotu 6. ledna nastoupili hokejisté Tatranu Sedlčany na domácím zimním stadionu proti mužstvu HC Cvočkaři Hořovice. Jednalo se tedy o utkání dvou sousedů v průběžné tabulce, přičemž hokejisté Tatranu mají k dobru dva zápasy, které ještě mají sehrát, aby tabulka byla kompletní.

První třetina utkání patřila domácí, když v čase 07:10 Ondra Spilka otevřel skóre. Druhý gól Sedlčan přidal v čase 10:14 po samostatné akci Vladimír Černý. Třetí gól do sítě hořovické branky padl v čase 13:43, jeho autorem byl opět Ondra Spilka. Hosté z Hořovic snížili po přesilovce v čase 18:14 Michalem Láskou. Další dvě třetiny překvapivě patřily hostům.

V čase 23:41 snížil na rozdíl jednoho gólu hostující Michal Ondroušek. A po gólu Filipa Kuruce v čase 31:41 bylo po přesilovce hostů vyrovnáno. Ve třetí třetině si v čase 42:24 vzali domácí vedení zpět zásluhou třetího gólu Ondry Spilky. V čase 45:46 vyrovnal hořovický Lukáš Vrba. Jakub Mulač v čase 51:24 dal pátý gól Hořovic, šestý gól přidal v čase 52:45 hořovický Tomáš Kudláček a sedmý v čase 55:44 Filip Kuruc. Výsledek korigoval v čase 56:20 opět sedlčanský Ondra Spilka.

Tatran Sedlčany – HC Cvočkaři Hořovice 5:7 (3:1, 0:2, 2:4)

Ilustrační foto: pixabay