HC Berounští Medvědi se proti hokejistům Tatranu na jeho ledě gólově neprosadily

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž měla o víkendu na svém programu letošní 12. soutěžní kolo. V něm v sobotu 25. listopadu nastoupili hokejisté Tatranu Sedlčany na domácím zimním stadionu proti mužstvu HC Berounští Medvědi. Jednalo se tedy o utkání dvou sousedů v průběžné tabulce, hokejisté Tatranu přitom měli před utkáním o bod méně. Po šedesáti minutách čisté hry tomu bylo opačně.

První třetina byla herně vyrovnaná, do vedení šli domácí v čase 16:09 zásluhou Martina Pospíšila. Před koncem třetiny v čase 18:49 přidal druhý gól domácích Zdeněk Burián. V druhé třetině padla jediná branka, v čase 24:26 přidal třetí gól Tatranu Ondřej Mašek. Ve třetí třetině zvýšil na 4:0 v čase 43:14 při přesilovce Martin Náprstek. Pátý gól padl v čase 48:56 z hokejky Ondry Spilky.

Tatran Sedlčany – HC Berounští Medvědi 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)

Ilustrační foto: pixabay