Fotbalisté Tatranu uhráli v Sokolči remízu, když v posledních minutách dali dva góly

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

SEDLČANY – Fotbalisté A mužstva Tatranu Sedlčany zajížděli v neděli 2. dubna k dalšímu, v pořadí už 20. kolu Krajského přeboru na Poděbradsko. Tentokrát soupeřem sedlčanských fotbalistů bylo mužstvo SK Sokoleč. Čekalo se vyrovnané utkání, na podzim Tatran s tímto mužstvem doma remizoval 3:3. Nerozhodný výsledek uhrál Tatran i venku, když během posledních tří minut zápasu vstřelil dva góly.

Domácí šli v prvním poločase do vedení a když za necelých deset minut druhé půle přidali druhý gól, vypadalo to s hosty ze Sedlčan dost bledě. Jenže ti si schovali střelný prach až na téměř úplný závěr utkání, když tři minutu před závěrečným hvizdem rozhodčího Novotný snížil a v 90. minutě domácí fanoušky, kteří už oslavovali vítězství, zmrazil vyrovnávacím gólem. Všechny čtyři branky padly ze standardních situací.