Body zůstaly na domácích hřišti, jediný gól fotbalistů Tatranu vstřelil hlavou Brotánek

SEDLČANY – Krajský fotbalový přebor měl o víkendu na svém programu podzimní 10. kolo. Šest utkání se hrálo v sobotu 7. října, poslední dvě utkání v neděli 8. října. Mezi dvě zbývající nedělní utkání patřilo kromě utkání Poříčany vs. Sokoleč, také utkání fotbalistů A mužstva Tatranu Sedlčany s Mnichovohradišťský SK. V posledních dvou zápasech získal Mnichovohradišťský SK plný počet šesti bodů, takže se nechalo čekat vyrovnané utkání.

Nedělní utkání začali lépe domácí, kteří měli v první půli několik slibných šancí. Gólu v síti Tatranu se dočkali v 32. minutě po rohovém kopu. Míč od praporku putoval k bližší tyči, kde jej odkopl sedlčanský obránce přímo na nohu Geisslera, který nekompromisně prostřelil vše, co mu stálo v cestě včetně brankáře – 1:0. Druhý gól padl o čtyři minuty později po rychlé kombinační akci, prohození do běhu na volného Provazníka a jeho přesné střele k pravé tyči – 2:0. V 43. minutě si naběhl na rohový kop ve skrumáží před brankou Brotánek a snížil na 2:1.