Hokej: Tatran získal v baráži první body, porazil Neratovice v prodloužení

SEDLČANY – Hokejová baráž o účast v Krajské lize pokračovala v neděli 3. března druhým kolem. V něm sedlčanští hokejisté hostili na domácím ledě Buldoky Neratovice a porazili je v prodloužení 4:3 (1:2, 0:0, 2:1, 1:0). V dramatickém utkání hosté dlouho vedli o gól, ve třetí třetině však domácí skóre srovnali, ale Neratovice si brzy nato vzali vedení zpět. Tatran v posledních minutách zápasu v přesilovce srovnat na 3:3 a takový stav svítil na ukazateli skóre i po 60 minutách čisté hry. Následovalo pětiminutové prodloužení, v němž domácí měli převahu, kterou v čase 3:18 proměnili ve vítězný gól.

V druhém souběžně hraném utkání baráže zvítězil SC Kolín B nad Sršni Kutná Hora také až v prodloužení, a to 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0). V průběžné tabulce se Kolín B posunul s pěti body na první místo, druhá je Kutná Hora se čtyřmi body, třetí jsou Sedlčany s dvěma body a poslední Neratovice s jedním bodem. Baráž pokračuje koncem tohoto týdne třetím a čtvrtým kolem. V něm se v pátek 8. března utká domácí Kutná Hora s Neratovicemi a Tatran Sedlčany hraje venku s Kolínem B. Doma sedlčanské hokejisty uvidí jejich fanoušci v neděli 10. března od 17 hodin v odvetě s mužstvem Kolína B.