V Osečanech se srazili dva motorkáři, oba měli propadlou technickou kontrolu

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a 1 den, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – V obci Osečany došlo v sobotu 13. října v poledne k dopravní nehodě dvou motocyklů. Šestašedesátiletý muž vyjížděl na malém motocyklu z vedlejší pozemní komunikace a nedal přednost jednačtyřicetiletému motorkáři jedoucímu po hlavní silnici. Ke zranění osob naštěstí nedošlo. „Jak se při vyšetřování nehody ukázalo, obě motorky byly bez platné technické prohlídky a jeden z řidičů měl ještě propadlý řidičský průkaz. Hmotná škoda byla stanovena na 40 tisíc korun,“ informoval policejní mluvčí Monika Schindlová.

Hůře dopadl řidič motocyklu, který ten samý den přibližně v půl třetí odpoledne nezvládl v katastru obce Sedlec-Prčice ve vysoké rychlosti zátáčku a havaroval do stromu. K nehodě došlo v úseky mezi Novými Dvory a Ředicemi, na místo vyjížděly všechny složky Integrovaného záchranného systému a poblíž přistával i vrtulník Letecké záchranné služby. Ten podle informací mluvčí středočeské záchranky Petry Effenbergerové motoristu po prvotním ošetření zdravotníky ZZS transportoval se středně těžkým poraněním břicha do jedné z pražských nemocnic.

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!