Fotbalistům A mužstva Tatranu Sedlčany začne po třítýdenní pauze letní příprava

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a 12 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Přibližně měsíc před výkopem nového ročníku divizních soutěží zahájí v pondělí 9. července fotbalisté A mužstva Tatranu Sedlčany letní přípravu. Po prvních dvou trénincích v tomto týdnu na sedlčanském tréninkovém hřišti, zamíří širší kádr mužstva ve čtvrtek na soustředění do Krkonoš. Tady, nedaleko města Vrchlabí v nadmořské výšce přes 700 metrů, absolvují do neděle 12. července první ostřejší testy. Azyl najdou podobně jako vloni ve Smejkalově chatě na úpatí vrcholu Žalý, kde budou mít k dispozici travnaté hřiště. Zbytek letní přípravy pak proběhne tradičně na trávníku SK Vysoký Chlumec.

„Velké změny v kádru mužstva před začátkem naší čtvrté divizní sezony 2018/2019 nechystáme. Kádr mužstva zůstává stejný jako v minulém ročníku. Rádi bychom získali ještě jednoho gólmana, jasno o doplnění kádru bude ale až po soustředění v Krkonoších. V naší divizní A skupině se objevilo proti prvotnímu rozlosování několik změn. Z ČFL spadla do naší skupiny Čížová a z krajských soutěží postoupily do naší skupiny FC MAS Táborsko B, FK Jindřichův Hradec, Český Lev-Union Beroun a FK Tachov,“ řekl před zahájením letní přípravy Jiří Voráček, vedoucí A mužstva Tatranu Sedlčany.

V přípravných zápasech se Tatran v červenci utká s mužstvy FK Meteor Praha, SK Uhelné sklady Praha a s prvoligovým dorostem U19 FK Příbram. 1. srpna sehraje Tatran zápas s druholigovým dorostem U19 FC Písek, v neděli 5. srpna čeká na sedlčanský Tatran předkolo nového ročníku MOL Cupu, což je jedna z nejstarších celostátních pohárových soutěží v Česku. Los tentokrát přiřkl Tatranu divizního nováčka FK Jindřichův Hradec. Tedy stejný tým, s kterým se Tatran utká znovu 11. srpna v první kole Divize skupiny A. V případě postupu přes Jindřichův Hradec by na fotbalisty Tatranu čekalo 15. srpna domácí utkání s druholigovým Dynamem České Budějovice.