Policisté za pomocí vrtulníku pátrali po muži, který beze stopy zmizel

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 2 měsíců a 9 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – Příbramští policisté pátrají po jednačtyřicetiletém muži, který byl naposledy byl viděn v neděli minulého týdne v časných ranních hodinách v okolí penzionu v obci Jesenice u Sedlčan. Pohřešování tohoto jednačtyřicetiletého muže oznámila policistům v pondělí 19. března v odpoledních hodinách jeho manželka. Uvedla, že v sobotu 17. března odjel na Sedlčansko na sraz se spolužáky z učiliště. Tam také podle poznatků policie dorazil. Naposledy byl viděn v neděli mezi druhou a třetí hodinou ráno v okolí penzionu v Jesenici, kde se setkání konalo. Pak ale beze stopy zmizel a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu.

Po pohřešovaném muži tak začali příbramští policisté okamžitě pátrat. Pondělní akce byla ale neúspěšná, proto pokračovali i během úterního dne, kdy ke spolupráci přizvali také svoje kolegy z benešovského územního odboru. Společnými silami propátrali místo, odkud muž zmizel, jeho bližší i širší okolí, včetně lesních porostů a vodních ploch. To vše za pomoci policejního vrtulníku, který byl po oba dva dny do pátrací akce zapojen. Ani tentokrát však pohřešovaného muže bohužel nenalezli.

Autor/zdroj: tisková mluvčí benešovské policie
Eva Stulíková

Aktualizováno 21. března: Pátrání bylo dnes odpoledne odvoláno.

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!