Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Žena to s pitím za volantem přehnala, hlídka ji v dechu naměřila 2,76 promile

SEDLČANSKO – Policejní hlídka zastavila v Sedlčanech v úterý 25. února v odpoledních hodinách pětačtyřicetiletou motoristku. Provedená dechová zkouška u ní byla pozitivní. Na displeji přístroje se objevila hodnota 2,76 promile. “Nyní se bude žena zpovídat z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky,” uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Řidič couval z parkovací plochy a narazil přitom do projíždějícího auta. K nehodě došlo krátce po poledni ve středu 26. února na místní komunikaci v Kosově Hoře. “Ke zranění osob nedošlo, škoda činí 90 tisíc korun,” doplnila policejní mluvčí.

Neznámý je zatím pachatel, který v Třebnicích poškodil dvě bezpečnostní kamery tím, že k nim přetrhal vedení. Majitel kamery pravděpodobně moc nevyužíval, neboť policii nahlásil, že k činu došlo někdy mezi 2. lednem a 11. únorem. Škoda v tomto případě byla vyčíslena na deset tisíc korun.