Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Závěrečné zápasy lze nyní sledovat živě

SEDLČANY – Od soboty 1. dubna odstartují naostro čtvrfinálové série a celé play-off končícího XII. ročníku Hobby turnaje. A po dlouhé době mohou být příznivci tohoto turnaje opět u toho prostřednictvím živého přenosu. Jako první vjedou v 12:15 na led prvoligoví hokejisté Rožmitálu pod Třemšínem a Bubáku Chlum. V dalším utkání téže ligy se střetnou od 14:10 Stará garda Štětkovice a STROS. V 16:05 začnou vyřazovací souboje také druhé ligy. V tu dobu je na programu utkání Čerti Křepenice vs. DSK D. Dušníky, od 18:00 se utkají Domino a Kňovice. Sobotní program uzavře v 19:55 čtvrtfinálový zápas 3. ligy Olbramovice vs. Tučňáci Kos. Hora.

Neděle patří na zimním stadionu v Sedlčanech nejprve od 14:00 dvě hodiny předposlednímu veřejnému bruslení této sezony a hned poté třem čtvrtfinálovým zápasům 3. a 4. ligy. Třetí liga má na programu od 16:30 jediný čtvrtfinálový zápas, a to AHC N. Knín vs. Medvědi Sedlčany. Od 18:25 se utkají ve čtvrtfinále mužstva Novitu Neveklov a Hrádku, vše pak uzavře ve 20:20 utkání  Rybníkáři vs. Draci. Odvetné čtvrfinálové zápasy jsou ve stejném pořadí a stejných časech 18:30 a 20:25 na programu od pondělí 3. do čtvrtku 6. dubna. Podobně lze v dalších dnech sledovat semifinálové i finálové zápasy.

Poznámka: Kameru provozuje zimní stadion ve spolupráci s odbornou firmou. Pokud kamera “stávkuje”, není to náš problém.