Zatímco řídili dopravu, kdosi jim poškodil služební vozidlo. Viníka policie hledá

PŘÍBRAMSKO – Minulý pátek 3. února došlo v obci Milín na Příbramsku k paradoxní situaci. Krátce před šestou hodinou ráno tam havaroval nákladní vůz do svodidel. Na místo přijela policejní hlídka, která se okamžitě snažila situaci pro řidiče zpřehlednit. Služební vozidlo nechala viditelně, tedy se zapnutými výstražnými světly, odstavené na místě, kde netvořilo překážku silničního provozu

V místě nehody pak po celou dobu jejího prošetřování hlídka regulovala dopravu. V době, kdy se hlídka věnovala usměrnění silničního provozu v místech havárie kamiónu, jim někdo policejní vůz naboural. To samozřejmě zjistili až poté, když k vozidlu přišli. Neznámému řidiči či řidičce chyběla zřejmě slušnost a zodpovědnost, neboť nikdo policisty o poškození neřekl, ani je například později nekontaktoval.

„Snad se tedy řidič (řidička) zodpovědný za poškození policejního vozu přihlásí alespoň dodatečně, případně svědci, kteří poškození policejního vozu viděli. K dispozici je linka 158, přes kterou je možné policistům sdělit potřebné informace k objasnění této nehody,“ apeluje na toho, kdo vozidlo poškodil, případně na svědky, Vlasta Suchánková z oddělení tisku a prevence KŘP Středočeského kraje.

Zdroj: Policie ČR
Ilustrační foto: pixabay.com