Výhodu domácího ledu hokejisté Tatranu využili a připsali si do tabulky další tři body

SEDLČANY – Čtvrté kolo soutěžního ročníku 2020/2021 Krajské hokejové soutěže hráli hokejisté Tatranu Sedlčany na domácím zimním stadionu. Soupeřem jim v sobotu 3. října bylo mužstvo SK Žižkov Praha. Tatran předchozí dvě domácí utkání prohrál, ale tentokrát využil výhody domácího prostředí a účastníkovi hokejové skupiny Sever nastřílel sedm branek.

Tatran se dostal do dvoubrankového náskoku už v první třetině. Nejprve to byl v čase 06:09 Filip Bém, který za asistence Filipa Černého a Martina Náprstka vstřelil úvodní gól. V poslední minutě první třetiny si tato trojice zopakovala svoji kombinaci a Filip Bém v čase 19:49 přidal druhou branku utkání. Tatran tak první třetinu vyhrál 2:0.

Do poloviny druhé třetiny gól nepadl, pak však v čase tří minut padlo pět branek. Nejprve v čase 31:01 skóroval žižkovský Radim Čvančara. Na to domácí odpověděli třemi góly. V čase 32:24 zvýšil na rozdíl dvou branek Martin Náprstek, poté v čase 32:39 přidal pátý gól Filip Černý a vzápětí v čase 33:08 skóroval Martin Náprstek. Hosté snížili v čase 33:23 Lukášem Starým.

Ve střetí třetině si hokejisté Tatranu Sedlčany už tříbrankový náskok pohlídali a k tomu ještě přidali další dvě branky. V čase 45:22 skóroval Libor Bém po přihrávce od Martina Náprstka a v čase 49:08 přidal závěrečný gól utkání Martin Náprstek za asistence Štěpána Pinkase a Martina Bartáka. Tatranu se tak podařilo ve třetím domácím utkání konečně využít sedlčanského ledu k vítězství.

Tatran Sedlčany vs. SK Žižkov Praha 7:2 (2:0,3:2,2:0)

Ilustrační foto: pixabay.com