Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Všechna mužstva v hokejovém turnaji O pohár starosty města začínají od nuly

SEDLČANY – Posledními zápasy v tomto týdnu skončila na zimním stadionu v Sedlčanech základní část 14. ročníku hokejového turnaje O pohár starosty města. V základní části byla mužstva rozdělena do dvou skupin, nyní se v druhé fázi turnaje týmy podle konečných výsledků ve skupinách rozdělily do třech výkonnostních lig. V těch se všechna mužstva utkají jednokolově systémem každý s každý a všichni začínají prakticky od nuly.

Znamená to, že výsledky ze základních skupin se do druhé fáze turnaje nezapočítávají. Vzhledem k celkové účasti 25 mužstev je v 1. lize devět týmů, v ostatních dvou ligách pak po osmi týmech. Základní část turnaje vyhrály ve skupině A překvapivě HC Kačeři Příčovy, největší favorité na konečný zisk poháru starosty města skončily až za nimi. Druhá byla Stará Garda Štětkovice, třetí River Boys Zvírotice a čtvrtou příčku obsadil benešovský Genemusic.

Ve skupině B zvítězil tým HC Milíčín, druhé bylo Domino, třetí HC Kňovice. V kanadském bodování vyhrál základní část turnaje Daniel Svoboda z týmu Genemusic, který vstřelil v 24 zápasech 57 gólů a na dalších 27 přihrál. Nejslušnějším týmem byla stará garda Štetkovice B s celkem 58 trestnými minutami, naopak nejtrestanější byly Žábáci Solopysky (206 trestných minut).