Vítězství nad HK Příbram 99 posunulo sedlčanské hokejisty téměř jistě do play off

SEDLČANY – Základní část Krajské hokejové soutěže měla o víkendu na svém programu 21. soutěžní kolo. V něm v sobotu 10. února nastoupili hokejisté Tatranu Sedlčany na zimním stadionu v Příbrami proti mužstvu HK Příbram 99. Domácí hrají ve stejné skupině jako Sedlčany a jsou na předposledním místě, když poslední Rakovník B se ze soutěže odhlásil.

Sobotní utkání bylo v první třetině vyrovnané, do vedení šli domácí v čase 12:00 Davidem Skočovským. Hosté ze Sedlčan vyrovnali v čase 14:46 v přesilovce. Autorem vyrovnávacího gólu byl Martin Náprstek po přesné přihrávce Filipa Černého. První třetina tak skončila nerozhodně 1:1. Do druhé třetiny vlétli hokejisté Tatranu gólem Martina Vilda v čase 24:26.

Třetí gól Tatranu dal v čase 33:31 Martin Pospíšil a a čtvrtý přidal o necelou minutu později Libor Bém. Domácí Příbram snížila při přesilovce pět na čtyři Jakubem Hyspeckým v čase 36:55. Do třetí třetiny šla tak mužstva za stavu 4:2 pro Sedlčany. Ve čtvrté minutě třetí třetiny (v čase 43:48) vstřelil sedlčanský Martin Náprstek pátý gól Tatranu.

Na to domácí ještě stačili odpovědět gólem Tomáše Klemše v čase 49:50. To však v tomto utkání bylo ze strany příbramských hokejistů všechno. Tatran v závěru utkání přidal ještě dva góly, v čase 57:59 zvýšil vedení Tatranu svým třetím gólem v utkání Martin Náprstek a v čase 58:47 potvrdil kvalitní výkon hostujícího Tatranu ve vlastním oslabení Martin Pospíšil.

HK Příbram 99 – Tatran Sedlčany 3:7 (1:1, 1:3, 1:3)

Ilustrační foto: pixabay