Ve vyrovnaném utkání porazilo vedoucí mužstvo skupiny hokejisty Tatranu 4:2

PŘÍBRAM – Krajská hokejová soutěž měla o prvním prosincovém víkendu na programu třinácté soutěžní kolo. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany nastoupili v neděli 4. prosince na zimním stadionu v Příbrami proti vedoucímu týmu skupiny Jihozápad, mužstvu HC Příbram B. V první třetině padl jen jeden gól, a to v čase 14:14 z hole příbramského Davida Beneše.

Druhá třetina skončila bez branek a v té třetí nejprve domácí v čase 45:41 zvýšili Ondřejem Mácho na 2:0. V čase 47:13 hosté ze Sedlčan snížili z trestného střílení a poté v čase 48:08 vyrovnali stav utkání gólem Ondry Spilky. Domácí ale v posledních šesti minutách přidali dva góly, nejprve v čase 54:36 skóroval v přesilovce Ondřej Mácha a čtvrtou branku přidal v čase 59:11 David Beneš.

HC Příbram B – Tatran Sedlčany 4:2 (1:0, 0:0, 3:2)

Ilustrační foto: pixabay.com