Tento Vámi nalezený příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Vážná nehoda u Votic zastavila na dlouhou dobu provoz na silnici I/3

REGION – V neděli 21. července krátce po třinácté hodině došlo na silnici I/3 ve stoupání v kopci u Votic ve směru na Tábor k vážné dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Při nehodě bylo zraněno malé dítě a další dvě osoby. Na místo nehody vyjížděli profesionální hasiči ze stanic HZS Benešov a Sedlčany spolu s jednotkami Sborů dobrovolných hasičů obcí Votice a Olbramovice.

“Při střetu bylo zraněno malé dítě, pro které lékař zdravotnické záchranné služby nechal přivolat k transportu do nemocnice vrtulník. Další dvě zraněné osoby byly po prvotním ošetření převezeny do nemocnice pozemní cestou. Silnice byla po celou dobu zásahu zcela uzavřena a asi po dvou hodinách byl průjezd řízen kyvadlově. Zcela obnovit provoz se podařilo po odvezení havarovaných aut odtahovou službou a úklidu vozovky před půl čtvrtou odpoledne,” uvádí zpráva středočeských hasičů.

Autor/zdroj/foto: HZS Středočeského kraje