Vážná nehoda u Votic zastavila na dlouhou dobu provoz na silnici I/3

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 16 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

REGION – V neděli 21. července krátce po třinácté hodině došlo na silnici I/3 ve stoupání v kopci u Votic ve směru na Tábor k vážné dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Při nehodě bylo zraněno malé dítě a další dvě osoby. Na místo nehody vyjížděli profesionální hasiči ze stanic HZS Benešov a Sedlčany spolu s jednotkami Sborů dobrovolných hasičů obcí Votice a Olbramovice.

“Při střetu bylo zraněno malé dítě, pro které lékař zdravotnické záchranné služby nechal přivolat k transportu do nemocnice vrtulník. Další dvě zraněné osoby byly po prvotním ošetření převezeny do nemocnice pozemní cestou. Silnice byla po celou dobu zásahu zcela uzavřena a asi po dvou hodinách byl průjezd řízen kyvadlově. Zcela obnovit provoz se podařilo po odvezení havarovaných aut odtahovou službou a úklidu vozovky před půl čtvrtou odpoledne,” uvádí zpráva středočeských hasičů.

Autor/zdroj/foto: HZS Středočeského kraje