V utkání hokejistů Tatranu se Spartakem Žebrák rozhodl až gól v prodloužení

SEDLČANY – Ani napotřetí v této sezoně Krajské hokejové soutěže se hokejistům Tatranu nepodařilo pokořit mužstvo Spartaku Žebrák. Jako ve dvou předchozích zápasech v základní skupině, tak i sobotní utkání na sedlčanském zimním stadionu bylo hodně vyrovnané. Přesto to opět byli hosté, kteří se v nadstavbové části KS po dramatickém hře tři na tři vstřelili v 64. minutě rozhodující gól.

Tatran Sedlčany – HC Spartak Žebrák 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1).

Domácí šli do vedení v přesilovce v čase 06:34, autorem branky byl Martin Vild. Druhá třetina skončila bez branek. Ve třetí třetině vyrovnal při hře čtyři na čtyři a v čase 48:23 hostující David Novák. Po třech třetinách byl stav 1:1 a přišlo prodloužení. Po necelých třech minutách prodloužení vítěznou branku vstřelil hostující David Belda. Spartak Žebrák si tak připsal do tabulky dva body, Tatran jeden.

V dalších dvou utkáních nadstavbové části KS Buldoci Neratovice rozdrtili Cvočkaře z Hořovic vysoko 14:1 (4:1,4:0,6:0) a Kovohutě Mníšek pod Brdy překvapivě zdolaly HC Benátky nad Jizerou B 4:3 (0:2,2:0,2:1). V příštím kole nadstavby zajíždí Tatran Sedlčany v neděli 19. ledna do Benátek, Žebrák hraje v sobotu na domácím ledě (v Hořovicích) s favorizovanými Buldoky Neratovice a Cvočkaři Hořovice v neděli hostí Kovohutě Mníšek.