V regionu došlo v sobotu celkem ke čtyřem nehodám, u jedné přistával vrtulník

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 7 měsíců a 8 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

REGION – Poslední říjnová sobota byla na Sedlčansku dnem, kdy zde došlo ke čtyřem nehodám. Dvě zavinila lesní zvěř, když vběhla na silnici pod kola projíždějících osobních automobilů. V prvním případě se tak stalo dopoledne v mlze v lesním úseku mezi Křepenicemi a Cholínem. K další nehodě s lesní zvěří pak došlo v pozdních nočních hodinách v blízkosti lesa u Sušetic v katastru Sedlce-Prčice. Oba střety se zvěří naštěstí skončily bez zranění osob ve vozidlech.

V odpoledních hodinách pak došlo ke dvěma nehodám na silnici I/18. Nejprve se v blízkosti Vesteckého mostu střetly dva osobní automobily. Ani při této nehodě nedošlo ke zranění osob. Naopak zraněním motorkáře, kterého vrtulník transportovat do pražské nemocnice, skončila krátce před sedmnáctou hodinou havárie u Dublovic. Na místě nehody u rybníku Vrbsko zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Příčina nehody je v šetření policie.