V posledním domácím podzimním zápase Tatran ztratil dvoubrankové vedení

SEDLČANY – Středočeský krajský přebor (KP) ve fotbale pokračoval o prvním listopadovém víkendu předposledním 14. soutěžním kolem. Pět zápasu tohoto kola se hrálo v sobotu, zbývající tři pak v neděli 6. listopadu. Mezi ně patřilo i utkání domácího Tatranu Sedlčany s mužstvem FC Horky nad Jizerou. Favoritem, podle průběžné tabulky, byl domácí Tatran, který měl před výkopem utkání o osm bodů víc než soupeř z Mladoboleslavska.

Zápas začal pro domácí šťastně, když se dostali v 16. minutě po proměněné penaltě do vedení. Penaltě předcházel faul vybíhajícího brankaře. Za dalších dvacet minut přidali domácí druhý gól padl po rohovém kopu zleva a dorážce dalšího hráče. Na hřišti i v kabině tak o poločase panovala spokojenost. Jenže deset minut po zahájení druhé půle ztratili domácí míč, ten šel za jejich zády zpátky do vápna na volného hráče a jeho křižná střela zapadla do domácí branky.

Než se domácí stačili vzpamatovat, tak o tři minuty později přišlo kolmé naběhnutí hráče hostů do vápna a přehození vybíhajícího brankáře. Bylo vyrovnáno. Necelých dvacet minut před koncem zápasu se domácí dostali po levá straně k centru do vápna na který si naběhl Haas a poslal Tatran znovu do vedení. Sotva utichlo nadšení v hledišti, hosté po rozehrávce ze středového kruhu se na tři doteky dostali před Dřevojana, který se snažil střelci snížit úhel, ale ten ho obstřelil a vyrovnal.

Tatran Sedlčany – FC Horky nad Jizerou
3:3 (2:0)
Góly:16. Hanuš (pen.), 37. Novotný, 72. Haas Petr – 55. Pergl, 58. Zolotuchin, 73. Mvibululu
Žluté karty: 57. Sirotek – 15. Dittrich, 35. Blažek, 74. Zolotuchin, 91. Macek
Sestava Tatranu: Dřevojan F. – Hofman, Sosnovec, Repetný, Hrabák (71. Plesl), Hanuš, Haas, Krůta M., Sochůrek (52. Matoušek), Sirotek (63. Kouklík), Novotný (87. Chlasták)
Rozhodčí: Suchý – Němeček, Nehasil
Diváků: 196

Ilustrační foto: pixabay.com