V Neratovicích se hokejistům Tatranu proti Buldokům dvě třetiny střelecky nedařilo

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž měla o víkendu na svém programu 20. soutěžní kolo. V něm v sobotu 3. února nastoupili hokejisté Tatranu Sedlčany na zimním stadionu v Neratovicích proti domácímu mužstvu HC Buldoci Neratovice. V prvních dvou třetinách měli domácí jasnou převahu, kterou vyjádřili celkem pěti góly. Tatran korigoval výsledek až v poslední třetině..

První gól utkání padl do sedlčanské branky v čase 04:20, autorem byl domácí Jaroslav Amler. Druhý gól přidali domácí v čase 12:38, kdy se trefil Lukáš Prejza. Třetí gól domácích padl v poslední minutě první třetiny, za záda sedlčanského brankáře se trefil Mattias Chabada. V druhé třetině přidal neratovický Jakub Mahel v čase 23:46 čtvrtý gól a při neratovické přesilovce dal v čase 39:32 gól Jaroslav Amler.

Ve třetí třetině se začalo konečně střelecky dařit i hostům ze Sedlčan. Bohužel v době, kdy na ukazateli skóre svítilo 5:0 … V čase 41:31 prostřelil neratovického gólmana Martin Pospíšil a o necelou minutu později dal druhý gól Sedlčan Štěpán Pinkas. Domácí na to odpověděli v čase 47:34 šestým gólem z hokejky Ondřeje Davídka. V čase 55:38 uzavřel konečný výsledek utkání hostující Tomáš Spilka.

HC Buldoci Neratovice – Tatran Sedlčany 6:3 (3:0, 2:0,1:3)

Ilustrační foto: pixabay