V lednu pokračuje vypínání sítě DVB-T, to se dotkne také vysílače Votice – Mezivrata

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 6 měsíců a 3 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

REGION – V průběhu ledna 2020 bude pokračovat vypínání DVB-T multiplexů. V úterý 7. ledna ve 23.59 hodin skončí DVB-T vysílač multiplexu 1 – Votice – Mezivrata (kanál 53). 15. ledna dojde k vypnutí multiplexu 2 a multiplexu 3 z vysílače Praha – Cukrák. O osm dní později (23. ledna 23:59) pak dojde u vysílače Votice – Mezivrata k vypnutí DVB-T vysílání multiplexu 2 a 3. Zároveň s tímto vypínáním DVB-T dojde k zapnutí sítě DVB-T2 pro multiplex 22 a 23.

Multiplex 1 zahrnuje programy těchto stanic: ČT1, ČT2, ČT Sport, ČT24 a ČT:D/ČT art. V multiplexu 22 naladíme celoplošně šířené programy stanic Prima HD, Prima COOL HD, Prima LOVE HD, Prima MAX HD, Prima ZOOM HD, Prima KRIMI HD, Óčko, Óčko Star. V multiplexu 23 najdeme po přechodu na síť DVB-T2 stanice Nova SD, Nova Cinema SD, Barrandov HD, Kino Barrandov SD, Barrandov News SD, Barrandov Krimi SD, Seznam.cz TV HD, Šlágr TV SD, Šlágr 2 SD.