V druhém finálovém utkání už byli Buldoci na domácím ledě jasně lepší

NERATOVICE – Po sobotním prvním finálovém utkání, kdy Tatran Sedlčany doma prohrál s Buldoky 1:4, se v neděli 8. března hrála v Neratovicích odveta. Kdo opět čekal poměrně vyrovnané utkání, tak toho rychle domácí mužstvo vyvedlo z omylu. Buldoci už nepřipustili žádné tahanice o výsledek a Tatran si odvezl z neratovického ledu potupný debakl.

HC Buldoci Neratovice – Tatran Sedlčany 11:2 (5:1, 5:1, 1:0)

Domácí Buldoky zaskočili hosté na začátku 7. minuty, kdy sedlčanský Štěpán Pinkas vstřelil úvodní gól zápasu. To však bylo na dlouho ze strany Tatranu všechno. Buldoci vyrovnali Pekem v 8.minutě a do vedení šli v 12. minutě. Další branky padly do sítě branky Tatranu v 16., 17., a 20. minutě. Přičemž tu pátou vstřelili domácí ve vlastním oslabení. V 26. minutě využili domácí přesilovku a zvýšili na 6:1.

Sedmou branku přidali domácí v 28. minutě, načež hostující Štěpán Pinkas v 33. minutě vstřelil svůj druhý gól. V dalších minutách druhé třetiny přidali Buldoci tři branky. Tu desátou za domácí Václav Pek, který dal v utkání celkem čtyři góly. Ve třetí třetině padla jediná branka, autorem byl v oslabení v 51. minutě domácí Mrázek. Tatran tak na závěr sezony utrpěl v Neratovicích nejvyšší porážku.