V Drážkově vznikla z jedné nevyužité budovy nová divadelní scéna Hogofogo

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 7 měsíců a 19 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SVATÝ JAN – Do Drážkova nebudeme jezdit za historií, kulturou, zábavou a jarmarky už jen do Váchova špejcharu. Ale také do zbrusu nového místa kultury, humoru, hudby, tance, setkávání s přáteli, prožitků, zážitků – do divadla Hogofogo. To vzniklo po tříleté rekonstrukci nevyužívaného patrového objektu přímo na návsi na dohled od historického špejcharu. Slavnostní otevření divadla Hogofogo proběhne v sobotu 26. října, kdy divadlo zahájí svou první divadelní sezonu.

Na zahájení si divadlo Hoofogo připravilo dvojité divadelní představení Sex pro pokročilé, v kterém se představí Jana Krausová a Karel Roden. Obě představení v 16 a 19 hodin jsou však už dlouho dopředu vyprodána. Přičemž hlavně večerní představení je věnováno především sponzorům a lidem, kteří se na výstavbě i realizaci divadla podíleli. Ale vybrat se dá i z další pestré nabídky zajímavých představení a koncertů. Vstupenky jsou v předprodeji v Sedlčanech v kavárně Káva svět.

Už v sobotu 9. listopadu má divadlo Hogofogo na svém programu vystoupení Malé dechovky Nauše Pepíka. O necelý týden později, ve čtvrtek 14. listopadu se v divadle představí energií sršící hudební komedie Vyhazovači. V té dominují nejenom herecké výkony čtveřice vyhazovačů disco klubu Cinderse, ale také skvělá hudba a písně Ondřeje Brzobohatého. V listopadu se diváci mohou ještě těšit na Zahradní slavnost Václava Havla i Adventní zpívání.

Autor/zdroj/foto: Divadlo Hogofogo